این کشور دومین معلمان اتحادیه فدراسیون معلمان آمریکا (AFT) گفت: آن را تشویق محلی و ایالتی فصل به پشت سن. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenWarren رد به رد super PAC است که پشتیبانی از او San Diego Union-Tribune تایید Buttigieg ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین بحث بیشتر (D-جرم.), سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersNevada دموکراتیک بحث تساوی شکستن رکورد 19.7 میلیون بیننده ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین مناظره Ocasio-کورتز دفاع وارن علیه زن ستیز استعاره ” بیشتر (I-Vt.) یا معاون رئیس جمهور جو بایدن, جو بایدن, ‘Where را با قاشق خود را?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین مناظره ساندرز nabs حمایت از کنگره اسپانیایی انجمن عضو نظرسنجی: ساندرز دارای 7-نکته مهم سرب در کالیفرنیا اولیه بیشتر برای سال 2020 نامزدی حزب دموکرات.

اطلاعیه جداگانه از اتحادیه ریاست جمهوری حمایت خواهد شد که در تاریخ بعد با توجه به یک گزارش از سیاسی.

“قطعنامه سیگنال به رهبران و اعضای آن پشتیبانی برای هر یک از این سه نامزد خوش آمدید در این مرحله از فرایند قبل از این اتحادیه می سازد ملی حمایت” اتحادیه گفت.

تبلیغات

AFT جمهور Randi واینگارتن گفت: هر یک از سه نامزد اتحاد “از حمایت قابل توجهی” در میان اتحادیه 1.7 میلیون عضو با استناد به خود جمعی سوابق در آموزش و پرورش عمومی و حقوق کار.

“واضح بود که این زمان را به این اقدام شد و در حال حاضر قبل از همه نمایندگان انتخاب می شوند و قبل از همه از مقدماتی بیش از, به طوری که عقبی اعضا و رهبران می تواند کمک به شکل مسابقه و روایت اطمینان حاصل شود صدای ما شنیده می شود و اطمینان حاصل شود یکی از این سه نامزد ظهور به عنوان نامزد” Weingarten گفت.

فرد عقبی مردم و دولت فدراسیون در حال حاضر تاییدیه در برخی موارد با وارن به ثمر رساند که حمایت از هر دو بوستون اتحادیه معلمان و ماساچوست فصل عقبی در حالی که ایالات معلمان لس آنجلس است که نشان دهنده حدود 35,00 اعضای حمایت کرده است ساندرز و اسکرانتون فدراسیون معلمان بر اساس در بایدن را زادگاه تایید کرده است معاون سابق رئیس جمهور.

اعلام نیز دیده می شود به عنوان یک رد سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ ، آوازی مدرسه منشور طرفدار که اغلب به درگیری با عمومی نیویورک معلمان مدرسه به عنوان شهردار مقایسه آنها را به انجمن ملی تفنگ در به تازگی مطرح اظهارات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im