خطوط هوایی آمریکا به اتصال بنگلور با سیاتل

جلوتر از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند در فوریه 24, خطوط هوایی آمریکا روز شنبه اعلام کرد که کار خدمات روزانه از بنگلور به سیاتل در سواحل غرب از اکتبر.

“به عنوان non-stop پرواز خواهد بود که برای اولین بار بین بنگلور و هر شهر شرکت هواپیمایی خواهد عمل 285-seater بوئینگ 787-9 جت در مسافت های طولانی مسیر” گفت: فرودگاه بین المللی بنگلور, اپراتور در بیانیه ای در اینجا.

مسیر جدید را به مسافران راحت تر و دسترسی سریع تر به سان فرانسیسکو, Silicon Valley, Denver, آریزونا, دالاس شیکاگو, ساحل غرب و شرق متحده در توقف پرواز نسبت به چند توقف اور در حال حاضر.

“خدمات و همچنین پاسخگویی شرکت های بزرگ مشتریان تقاضا برای سفر به سیاتل و مناطق مجاور در سراسر ایالات متحده, west coast” گفت: فرودگاه بین المللی بنگلور, Ltd اجرایی هری Marar در بیانیه ای.

خطوط هوایی آمریکا در حال گسترش است codeshare به ترتیب عبارتند از Seattle-بر اساس هواپیمایی آلاسکا که در نظر دارد برای پیوستن به یک اتحاد جهانی.

“ما به زودی پرواز مستقیم به توکیو در ژاپن و مونیخ در آلمان در نظر گرفتن خدمات ما به 28 در خارج از کشور, شهرستانها” Marar اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید