آمازون نخست تصویری با همکاری جنوب جنوب غربی (SXSW) به ارائه تمام سال 2020 جشنواره فیلم برجسته در جریان خدمات پس از رویداد سالانه را لغو و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

مجموعه فیلم با عنوان “نخست تصویری ارائه SXSW 2020 جشنواره فیلم مجموعه” در دسترس خواهد بود برای 10 روز برای هر کسی با یک حساب کاربری آمازون و قرار است به راه اندازی در اواخر ماه آوریل است.

شرکت فیلمسازان دریافت هزینه غربالگری برای پخش فیلم خود در طول 10 روز جریان رویداد.

تبلیغات

“ما مفتخریم که قادر به ارائه یک فضا برای SXSW فیلمسازان برای به اشتراک گذاشتن کار سخت و با شور و شوق مخاطبان برای اولین بار” جنیفر Salke رئیس Amazon Studios گفت.

جانت Pierson, مدیر فیلم در SXSW گفت که او خوشحال به همکاری با آمازون و نشان می دهد بسیاری از جشنواره قرار 2020 فیلم در جریان خدمات.

“همیشه از SXSW لغو شد توسط شهر Austin ما شده است با تمرکز بر چگونه ما می تواند کمک باور نکردنی فیلم ها و فیلمسازان در SXSW 2020 جشنواره فیلم صف” Pierson گفت.

سالانه Austin, تگزاس, فیلم و هنر, جشنواره که به دست آورد 73,716 مردم در سال گذشته لغو شد در ماه مارس به دلیل نگرانی از ورود مسافران از مناطق که در آن coronavirus شایع تر است.

رسانه های دیگر همکاری با فیلمسازان مستقل به نمایش گذاشتن فیلم به معنای عرضه در این سال SXSW از جمله کیت Novack را “هیستریک دختر بچه” منتشر شده توسط نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de