Alstom به خرید بمب افکن راه آهن واحد برای $6.7 میلیارد

پاریس/مونترال:
فرانسه Alstom داد و گفت: توافق برای خرید آموزش تقسیم کانادا بمب افکن به 6.2 میلیارد یورو ($6.7 میلیارد دلار) در آخرین پیشنهاد توسط غربی راه آهن شرکت به صورت فله تا در صورت از رقابت.

Alstom ساز TGV گلوله قطار که با سرعت بین شهرهای فرانسه از جمله پاریس و خوب گفت آن خواهد پرداخت ترکیبی از پول نقد و سهام جدید برای مقابله با اضافه کردن ترکیب کسب و کارهای مکمل بودند از لحاظ جغرافیایی.

راه آهن و شرکت های در حال تلاش برای ساخت مقیاس به رقابت با چین CRRC پارسیان, بزرگترین آموزش ساز اما آنها نیز صورت بالقوه ضد تراست موانع.

Alstom مسدود شده بود در سال گذشته توسط تنظیم کننده های اروپایی از ادغام با آلمان زیمنس در حالی که قبلی لاس زنی بین زیمنس و بدهی های مملو از بمب افکن به ترکیب برخی از آموزش کسب و کار سقوط از هم جدا در سال 2017.

دولت فرانسه که تا به حال انتقاد اتحادیه اروپا از حق وتو در زیمنس ادغام بلافاصله با استقبال معامله.

“این معامله را اجازه می دهد Alstom به آماده شدن برای آینده در برابر پس زمینه به طور فزاینده ای شدید رقابت های بین المللی” وزیر دارایی Bruno Le Maire در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد او با توجه به بحث در مورد آن با اتحادیه اروپا ضد تراست, رئیس, Margrethe بازرگانی روز سه شنبه.

این شرکت گفت که انتظار می رود این معامله در نیمه اول سال 2021 پس از ترخیص از تنظیم کننده.

تحت شرایط این معامله یکی از بمب افکن بخش سهامداران کانادا صندوق بازنشستگی Caisse de انبار همکاران قرار دادن du Quebec را تبدیل به سرب سرمایه گذار در Alstom با 18 درصد از سهام.

معامله به بمب افکن نرده واحد سازمانی ارزش سهام به علاوه بدهی — از $8.2 میلیارد دلار است.

قطار سازندگان eyeing تحکیم برای کاهش هزینه ها از طریق مقیاس و بهبود نازک سهام نورد حاشیه.

بمب افکن حمل و نقل است که مقر آن در برلین است و گیاهان در سراسر جهان از جمله در دربی در مرکزی انگلستان مانهایم در آلمان و Crespin در شمال فرانسه نزدیک به یک Alstom سایت.

تنظیم کننده های اروپایی تا به حال استدلال Alstom-زیمنس معامله می تواند صدمه دیده است رقابت و منجر به قیمت های بالاتر برای مصرف کنندگان است.

برخی از تحلیلگران گفته اند که می تواند وجود داشته باشد کمتر مخالفان به توافق در این زمان به عنوان Alstom و بمب افکن پایین تر در ترکیب بازار اروپا به اشتراک گذاری در راه آهن با سرعت بالا و زنگ.

بمب افکن بدهی

توافق با بمب افکن متحد شرکت با حدود 17 میلیارد در ترکیب درآمد. آنها قادر خواهد بود برای رسیدن به هزینه صرفه جویی سالانه 400 میلیون یورو از سال چهارم, Alstom گفت.

معامله کمک خواهد کرد که بمب افکن بهبود موقعیت مالی خود را. آن را در مواجه با بحران نقدی در سال 2015 در حالی که آوردن یک هواپیمای جدید به بازار شده است و با توجه به فروش دارایی.

آن روز دوشنبه گفت: این امر دریافت خالص درآمد حاصل از $4.2 و 4.5 میلیارد دلار از معامله هنگامی که یک بخش به Caisse و افزود: این امر با استفاده از بودجه برای پرداخت برخی از آن $9.3 میلیارد دلار در بدهی.

هفته گذشته بمب افکن به فروش سهام خود در A220 مسافر از برنامه به ایرباس و دولت کبک.

شده است تلاش برای مهار بالاتر راه آهن هزینه های تولید با مشکل قرارداد در آن حدود 36 میلیارد دلار به منظور جمع شدن.

معامله خطرات ترک زیمنس در سرما پس از چند سال از مذاکرات اکتشافی در کنار بمب افکن و Alstom در راه آهن سرمایه گذاری مشترک.

یک منبع نزدیک به شرکت زیمنس گفت: هیچ نشانه ای این شرکت در حال برنامه ریزی برای هر نوع counterbid توجه به تنظیم کننده های اتحادیه اروپا’ موضع سخت در تلاش های قبلی خود را.

آلمان IG Metall اتحادیه به نام دولت در نگاه به این موضوع و نگرانی در مورد یک Alstom-بمب افکن مقابله با آن گفت: “نمی خواهد قبول هر تحکیم در هزینه از آلمان” باید تنظیم کننده های اتحادیه اروپا اجازه می دهد این ترکیب. دولتی دویچه بان است که مشتری از هر دو شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>