تقریبا 1.5 لاخ مردم تست شده برای Covid-19 در هند هر روز’: AIIMS مدیر

دهلی نو: تقریبا 1.5 لاخ مردم در حال آزمایش برای COVID-19 هر روز در این کشور و تعداد زیادی در جریان است تا هر روز همه هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS), New Delhi, مدیر,,,, Dr Randeep Guleria گفت: در روز جمعه.

حدود 10000-20000 نفر بودند در حال آزمایش در هر روز تا شش ماه پیش او اضافه کرد: در حالی که اظهار نظر در مورد نیاز به آزمون بدون علامت بیماران.

صحبت در مورد تعداد کارکنان بهداشتی درمانی تحت تاثیر coronavirus AIIMS در دهلی نو گفت: “تعداد افرادی که تحت تاثیر بسیار کمی فقط یک یا دو..حداکثر 3 است که ما می توانیم از فکر می کنم. بسیاری از کارکنان بهداشت و درمان ما احساس می کنید که امن ترین منطقه در واقع COVID-19 بیمارستان ها به عنوان آنها به خوبی محافظت شده وجود دارد. تعداد زیادی از موارد است که ما در حال گرفتن از افرادی که از خارج از مهار مناطق.”

او اضافه کرد که “بسیاری از موارد آمده از ماموران امنیتی و افراد مشغول به کار در غیر COVID منطقه”.

با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت هند شاهد 2,97,535 تعداد coronavirus موارد از جمله 1,41,842 فعال موارد 1,47,195 درمان/مرخص/مهاجرت کردند در حالی که 8,498 فوت کرده اند با توجه به COVID-19 تا حال حاضر.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>