Allspace: به بیرون کشیده فولکس واگن Tiguan

این Tiguan همیشه بسیار دوست داشتنی premium SUV با آن ژرمنی به نظر می رسد با کیفیت بالا داخلی و دلپذیر تجربه رانندگی. در حال حاضر از آن شده است با جایگزین Tiguan Allspace شما اینجا را ببینید. شما می توانید فکر می کنم از Allspace به عنوان یک XL اندازه Tiguan; آن را 110mm دیگر در آن فاصله دو محور و 215 دیگر به طور کلی می بیند و از همه مهم علاوه بر این از یک ردیف سوم صندلی به عنوان به خوبی.

اما گرفتن وجود دارد. که در آن Tiguan زد دیزل است که سوخت انتخاب برای خریداران SUV های Allspace یک بنزین-فقط مدل. پس چگونه بسته بیا با هم ؟

در نگاه اول Allspace نه بیش از حد متفاوت از استاندارد Tiguan. جلویی است که با عدم تغییر واقعی تنها نقطه تفاوت بودن و عدم وجود روکش فلزی پایین پایین. آن را در مشخصات که Allspace به نظر می رسد مانند بیرون کشیده Tiguan. بزرگتر کابین و بخش دیگر عقب برآمدگی معنی نسبت نمی کاملا به عنوان جذاب به عنوان نفرات Tiguan اما این طرح هنوز شسته و رفته و تمیز. انتهای دم نیز شبیه به آنچه که ما قبل از دیده می شود با علاوه بر این از کروم را احاطه کرده برای faux اگزوز.

Allspace: The stretched-out Volkswagen Tiguan

داخل کابین هم کاملا آشنا است و اولین چیزی که شما توجه داشته باشید که قبل از آن سطح از کیفیت. تمام سطوح کنترل احساس طولانی مدت درهای بسته با اطمینان thunk وجود دارد و سخاوتمندانه استفاده از نرم لمسی مواد در اطراف کابین بیش از حد. داشبورد را نگاه نمی کند برش لبه امروز اما از آن است که متفکرانه طراحی شده قرار می دهد و تمام کنترل های در دسترس آسان. مهم ارتقا در Allspace است آئودی-مانند ابزار دیجیتال خوشه. بازخوانی واضح و روشن می دهد و گزینه ای برای تغییر وضعیت بین طرح بندی. شما نشسته است که همه بالا (به عنوان Suv ها رفتن) اما بزرگ شیشه و گلخانه هنوز هم ارائه یک نمایش بزرگ است. صندلی های جلو بسیار شرکت, اما آنها به سادگی مجسمه و نگه دارید و محکم در جای خود ارائه فوق العاده همه جانبه پشتیبانی می کند.

وسط ردیف صندلی بیش از حد حمایت سخاوتمندانه با تقویت برای نگه داشتن شما به صورت چسبیده در محل. وجود بارهای از legroom نیست (با 60:40 کرسی را تضعیف و برگشت است) و شما حتی باید این گزینه برای تنظیم زاویه پشتی, البته از طریق شل و ول برچسب ها. این اتاق به اندازه کافی برای یک مسافر بیش از حد هر چند صندلی برای دو نفر. برابر کردن سینی و یک 12 ولت شارژ سوکت در پشت دستی اجزاء هر چند کرمهای ضد آفتاب برای ویندوز عقب خوب بوده است.

در حال حرکت به سطر سوم دسترسی از طریق درب عقب نیاز به برخی از پیچش و چرخش و هنگامی که در داخل پیدا خواهید کرد که فضای به شدت محدود است. شما نیاز به کار کردن زانو-اتاق سازش با وسط ردیف مسافران و سقف نیز تنگ برای هر کسی که بالاتر از ارتفاع متوسط. فضای خوب برای کودکان و شاید بزرگسالان در گاه به گاه داخل شهر گردش. ردیف سوم این است که بهترین سمت چپ به پایین خورده و انجام این کار باعث افزایش Allspace معقول 230 لیتری توشه فضا (با تمام صندلی های بالا) به 700 لیتر. شما همچنین می توانید بریزید وسط ردیف صندلی برای آزاد کردن محموله ون سطح از اتاق.

Allspace: The stretched-out Volkswagen Tiguan

وجود دارد مقدار زیادی از کیت در ارائه بیش از حد. ویژگی های مورد علاقه شامل مذکور دیجیتال صفحة تمام طول پانوراما sunroof سه منطقه کنترل آب و هوا, صفحه, صندلی راننده با حافظه یک صفحه عقب اتومبیل یک نرم و صاف 8.0 اینچ صفحه نمایش لمسی و دست-پارکینگ رایگان. ایمنی کیت شامل هفت کیسه های هوا, ESC و عصر (ضد لغزش و مقررات) در حالی که جلو و عقب سنسور پارک و چراغهای LED با پویا پیچ تابع نیز استاندارد مناسب است.

این Tiguan Allspace شده توسط 2.0 لیتری, توربوشارژ تزریق مستقیم TSI بنزینی موتور ارائه می شود که 190hp در از 4200 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 320Nm از 1500-4,100 دور در دقیقه. قدرت channelled به هر چهار چرخ از طریق 7-سرعت dual-clutch transmission.

رانندگان ممکن است از دست ندهید که آماده low-end کشیدن قدرت از یک موتور دیزل, اما با این وجود پیشرفت سریع با موتور در آینده به آن عنصر پست 2000 دور در دقیقه. مثل همه TSI موتورهای واحد احساس می کند بهترین خود را در اواسط محدوده با ضخامت قنداق کردن گشتاور در اختیار شما است. قدرت می آید قوی ساخت سبقت غیر رویداد. البته سریع-تغییر گیربکس تراشه در نگه داشتن موتور در گوشت powerband. فشار دهید و آن را به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده گسترش موتور به 6000 دور در دقیقه. درایو حالت کمک به تغییر تجربه اما شما بیشتر از انتقال قدرت در آن ‘ورزش’ تنظیم. Paddleshifters و دستی تغییرات از طریق اهرم دنده نیز اضافه کردن یک درجه از دخالت راننده.

Allspace: The stretched-out Volkswagen Tiguan

این Allspace سریع بیش از حد و پست ها 0-100kph زمان 8.8 ثانیه. برای مرجع, قدیمی Tiguan دیزل با 143hp و 340Nm آیا 0-100kph با حداکثر سرعت دویدن در 10.55 sec. به طور مشابه, شتاب در kick-پایین نیز سریعتر از خروجی دیزل. از چیزهای دیگر بنزین موتور صاف است اما می شود کمی آوازی در میانه revs که برخی ممکن است پیدا کردن ورزشی است.

دست زدن به خنثی است و با چنگال خوب در همه زمان ها اما Allspace است که به عنوان چالاک به عنوان کوچکتر Tiguan. فرمان نیز احساس می کند بیش از حد بی اثر واقعا شامل شما و در حالی که شما می توانید اضافه کردن وزن به آن را از طریق تنظیمات بر روی صفحه نمایش لمسی یک ارتباط بیشتری احساس خواهد بود.

این Allspace سواری مانند یک نمونه ماشین اروپایی است. که یک راه مودبانه می گویند که تعلیق نمی توانید فیلتر کردن بدترین جاده ها ما با یک شرکت لبه در سرعت های پایین. در سمت به علاوه با سرعت بالا پایداری است که واقعا خوب ساخت Tiguan Allspace صالح بزرگراه رزمناو. در واقع برای مسافت های طولانی سفر سریع بزرگ و surefooted Tiguan Allspace بزرگ همراه است.

مانند استاندارد Tiguan این Allspace نیز می شود صوفس (جاده) حالت های قابل انتخاب از طریق شماره گیری است که کنترل موتور AWD و الکترونیک تنظیمات. هیل-تبار کنترل نیز گنجانده شده است.

قیمت ₹ 33.12 لاخ (ex-نمایشگاه هند) به Tiguan Allspace در مورد هزینه ₹ 2 لاخ بیش از خروجی Tiguan TDI Highline. مانند Tiguan این Allspace است نه یک SUV برای همه. آن را بزرگترین Suv ها برای پول و نه آن را بهترین 7 نفره در اطراف. عدم وجود یک موتور دیزل گزینه است همچنین مطمئن شوید که به یک پرچم قرمز برای بسیاری از.

هنوز Allspace یک SUV است که سخت است برای براق. عمق مهندسی دشوار ساخت و مرزی هیجان انگیز موتور در حال ویژگی های که درخواست تجدید نظر به خریداران فهیم. اگر شما سریع عمل می کنند به این دلیل که Tiguan Allspace است که به ارمغان آورد به هند به عنوان یک محدود-اجرا و واردات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید