دهلی نو:
به عنوان هند وارد آن هفته پایانی مستند, اتحادیه وزارت خانه آغاز شده است به آهن از موانع در جنبش محصولات دارویی و همچنین کارکنان درگیر در این بخش ضروری.

در حالی که وزارت کار کرده است در رابطه با دولت و وزارتخانه های دیگر برای روشن شدن همه سوگند برای حرکت تمام خدمات ضروری از جمله زنجیره عرضه در بخش مواد غذایی و محصولات آن در حال حاضر خواسته متحده برای ذخیره کردن دستورالعمل های عملیاتی استاندارد برای کارکنان از خدمات ضروری را به دنبال دارد.

“به منظور حل مسائل مربوط به داروسازی و بخش خاصی از جیب دبیر خانه آجی Bhalla امروز نوشته شده است به دبیر کل نگران دولت و پرسید: برای تهیه دستورالعملهای عملیاتی استاندارد مناسب با پروتکل های اجتماعی و فاصله اطمینان بین دولت و جنبش از کارکنان” وزارت گفت: در روز یکشنبه.

در حالی که مرزهای دولتی در این کشور شده اند مهر و موم شده به تمام جنبش با توجه به دستورالعمل های موجود ساخت و جنبش از اقلام ضروری و مواد اولیه مجاز است.

“ما دستورالعمل های دقیق در 3 مارس اجازه می دهد برای دولت درون جنبش از کارکنان آن (دارویی) بخش نیز” آن را گفت.

در همان زمان وزارت نیز تا اقدام به ارائه کمک به مهاجران که گرفتار شده اند در نزدیکی مرزهای دولتی با توجه به مستند.

“12.5 لاخ مردم پناه در 27661 امداد اردوگاه. 19460 مواد غذایی اردوگاه ارائه مواد غذایی به حدود 75 لاخ مردم و 13.6 لاخ کارگران داده می شود مواد غذایی و سرپناه توسط کارفرمایان” وزارت گفت: در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im