ادعا طبقه دوم درمان پرستاران تا حول و حوش در ایمنی دنده و مسکن

پزشکان نیز آوازی در مورد عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از جمله ماسک, coveralls و چهره سپر و دیگر امکانات برای کمک به سلامت کارگران انجام وظایف خود را با برخی از درجه ایمنی. نیازهای پرستاران که انجام بسیاری از کار سخت مراقبت-دادن اغلب نادیده گرفته شده است.

“پرستاران خدمت در این بحران شده اند ارائه شده مناسب PPE یا محل اقامت, حمل و نقل و یا مواد غذایی خدمات و امکانات قرنطینه” گفت: Sujanapal Achuthan کرالا دبیر تریسور مبتنی بر ایالات انجمن پرستاران.

“پرستاران صرف 10-12 ساعت در روز در covid-19 بخش. بیشتر زندگی می کنند در خوابگاهها و احتمال زیادی وجود دارد از دیگر پرستاران آلوده شدن اگر ما فراهم نیست و امن اسکان و PPE. حتی بیمارستان های بزرگ قادر به ارائه PPE به پرستاران گفت:” Achuthan.

انجمن منتقل شده است دیوان عالی کشور برای یک جهت به دنبال حفاظت از سلامت کارگران و به دنبال تدوین یک ملی covid-19 مدیریت پروتکل.

رفتن به خانه روزانه نیز باز می شود آنها را به تعصب و سوء استفاده است. زمانی که Suguna R., که با این نسخهها کار در یک covid-19 بخش در یک بیمارستان در بنگلور به خانه بازگشت در هفته گذشته همسایگان او را به نام “تاج پرستار”. “هیچ چیز می تواند بیشتر توهین” گفت: 32 سال است که مشکلات ناسازگار بودن 12 ساعت در روز بدون استراحت برای 45 روز گذشته.

اخیر سازمان بهداشت جهانی گزارش گفت: نیاز است که حدود 6 میلیون بیشتر پرستاران در سراسر جهان است. پرستاری بزرگترین گروه شغلی در بخش بهداشت و درمان حسابداری برای حدود 59 درصد از متخصصان سلامت است. هند با کمبود حدود 2 میلیون و پرستاران با توجه به 2019 گزارش مرکز بیماری های پویایی اقتصاد و سیاست در ایالات متحده است.

“اگر تعداد بیماران افزایش ما خواهد بود کوتاه پرستاران. ما نمی توانیم وقف همه پرستاران به covid-19 مراقبت. ما باید آنها را برای بیماران مبتلا به بیماری های دیگر بیش از حد” گفت: رئیس یک بنگلور مبتنی بر بیمارستان خصوصی در خواست نامش فاش نشود.

پرستاران احساس آنها ناعادلانه رفتار شده است توسط دولت و نهادهای خصوصی که نسبت به پزشکان است.

ماه گذشته دولت دهلی نو گره خورده است تا با هتل های لوکس The Lalit به خانه همه پزشکان خدمت در آن دو covid-19 بیمارستان اما از آن شده است به کندی پاسخ به درخواست از دهلی بيمارستانهای دولتی پرستاران اتحادیه مسکن در طول ارسال و همچنین امکانات قرنطینه برای covid-19 بخش پرستاران از LNJP بیمارستان.

این LNJP پرستاران در حال حاضر ارائه شده جداگانه اقامت. “پرستاران ارائه شده مسکن در گجرات بهون در 72 اتاق برای 144 پرستاران گفت:” Jeemol Hashimiyah دبیر دهلی بيمارستانهای دولتی پرستاران اتحادیه.

در یک دادخواست به کارناتاکا وزیر B. S. Yediyurappa هفته گذشته P. Girijamba Devi از روت انجمن پرستاران (TNA کارناتاکا واحد) به دنبال محل اقامت و حمل و نقل برای پرستاران خدمت در دولت covid-19 بیمارستان. TNA تا 500,000 ثبت نام پرستاران سراسر کشور که 32,670 در کارناتاکا.

“ما همیشه داده شده است و طبقه دوم درمان است. ما درک می کنیم که ما ممکن است به عنوان مهم به عنوان پزشکان اما مردم باید درک کنند که ما بخش مهمی از سیستم بهداشت و درمان گفت:” یک بنگلور-بر اساس در خواست نامش فاش نشود.

به طور متوسط یک پرستار در هند بدست آورده 8,000 به 12,000 هر ماه با وجود ساعات کار طولانی و اضافی شیفت با چند روز گفت: Jibin T. C., UNA ملی کار رئیس جمهور و ماهاراشترا ، “بیشتر پرستاران در حال آزمایش مثبت برای coronavirus اما هیچ کس به نظر می رسد به مراقبت از. آنها نمی تواند انتظار می رود به کار می کنند و بدون حفاظت و امکانات,” او گفت:.

در 6 آوریل بمبئی Wockhardt بیمارستان اعلام شد مهار منطقه پس از بیش از 40 پرستاران آزمایش مثبت برای covid-19. پرستاران گفته اند که بیمارستان را حفظ کند یک بیمار مشکوک به حمل این ویروس در یک جداگانه جداسازی تسهیلات و پرستاران در ICU ارائه نمی شد PPE.

Suganda K. یک 32 ساله پرستار ارسال شده در covid-19 بخش در کارناتاکا را Belagavi را ملاقات کرد و او سه سال برای دو هفته. “او درک نمی کند که چرا من نمی آیند در هر روز است. بسیاری از پرستاران را پشت سر خانواده خود را به انجام مسئولیت های خود را,” او گفت:.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند پرستاران در حال تخلیه احساسی و روانی جلسات مشاوره باید آغاز خواهد شد. “پرستاران در ایتالیا ایرلند و کانادا باید گفت که کار برای هفته ها در covid بخش است شروع به تلفات در سلامت روان خود را. که خطرناک است,” گفت: یک مقام رسمی از بهداشت عمومی انجمن.

TNA از دولت خواست برای آغاز دومین مرحله آموزش برای پرستاران. “این ارائه خواهد شد برخی از تاخیر به زمان زیادی است که سبب شیوع. ما توصیه می شود چهار ردیف فهرستی برای پرستاران در covid-19 وظیفه خود با کسانی که در ICU داشتن تنها چهار ساعت تغییر. پرستاران آموزش دیده (کسانی که خدمت در واحد مراقبت های ویژه) بسیار مهم است و ما نمی توانیم فرسودگی شغلی” گفت: Girijamba Devi در TNA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>