همه که تب و تاب بودن: چگونه خواننده Chinmayi کردم به محصولات مراقبت از پوست

پخش خواننده Chinmayi سوگند توسط Pyunkang Yul جوهر تونر و Leegeehaam رشد درخت چای اسانس. و kunkumadi tailam. سه محصولات پوست مالش شانه در ‘Chinmayi میدارد’ بخش از جزیره پوست است که امید به یک پلت فرم است که curates بهترین محصولات مراقبت از پوست محصولات برای مشتریان هند.

محصولات مراقبت از پوست نیست و یک موضوع جدید برای این خواننده در پشت اخیر آمار تعداد ‘Oohale’ از تلوگو تلنگر Jaanu (‘Kaathale’ از تامیل فیلم 96). از آن شده است اشتیاق او را برای سال های بسیاری که در محصولات مراقبت از پوست درمان و بررسی به دادگاه تجدید نظر به پیروان خود در جهان آنلاین.

اما K-زیبایی (اصطلاح جمعی برای پوست-محصولات مراقبت از کره جنوبی) چیزی بود که او chanced پس از زمانی که او در حال دیدن سایت و وبلاگ و پنج سال پیش. “من شیفته می گوید:” Chinmayi که در ادامه به چند محموله از سیستم عامل آنلاین.

به زودی او متوجه شد که او در گرفتن شارژ بیشتر به عنوان حقوق گمرکی از برای محصول خود را. “آن ضد تولیدی با توجه به هزینه.” در همان زمان هر زمان که کسی اظهار نظر در چقدر خوب پوست او بود و او آنها را مستقیم به وب سایت مربوطه او خرید از.

All that glow: How singer Chinmayi got into skincare

پس از آن او نیست آن را به عنوان یک فرصت کسب و کار.

همه که تغییر زمانی که او رفت و به کترا یک تجارت سرمایه گذاری توسعه سازمان و متعاقبا مسلح با کمک دولت رفت به کره یک زن و شوهر از سال پیش به صحبت می کنند به چند شرکت اینجا.

“واردات محصولات مراقبت از پوست به هند شامل یک فرایند طولانی است که در زمان حداقل شش ماه در هر نام تجاری.” هنگامی که او شروع به کار با سه سطح میانی مارک های او conceptualised جزیره پوست است که او امیدوار خواهد بود یک پلت فرم برای مارک های قابل اعتماد است که درک هندی پوست و ارائه محصولات است که با توجه به چالش کشیدن شرایط آب و هوا در اینجا.

آنچه که هدف خود را در دراز مدت? “برای شروع یک خط است که محصولات مراقبت از پوست طبیعی برای هر جنسیتی. وجود دارد برخی از مقدار از گناه در ارتباط با مراقبت از خود — مادر من می پرسد من به صرف پول بیش از حد در محصولات مراقبت از پوست” او می گوید: “من قادر به لرزش کردن من وسط کلاس تربیت… بنابراین هزینه این محصول یک عامل عمده است. وقتی کسی می گوید من بودجه من حدس می زنم من با شناسایی آن است.”

جزیره پوست است که در حال حاضر در ارتباط با چهار مارک های کره ای — Pyunkang Yul, Leegeehaam, Cosrx و من متاسفم برای پوست من — با دو بیشتر در کار می کند. این kunkumadi thailam در سایت, از سوی دیگر است که توسط Vaidyaratnam Oushadhashala.

Chinmayi نشانه های خاموش گفت: “این gladdens من وقتی که مردم می گویند که آنها تا به حال مسائل مربوط به پوست قبل از و در حال صرف هزاران زمانی که این موضوع رو طبقه بندی شده اند با توجه به چیزی که من تا به حال نوشته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>