همه حیوانات خانگی بزرگ و کوچک…

Megha خوزه بنیانگذار Pawsome مردم پروژه هیجان زده است. “ما یک سازمان غیر دولتی است که با این نسخهها کار برای رفاه حیوانات و ما در حال میزبانی Pawsome پت متحرک اولین پت جشنواره در تامیل نادو. من قول می دهم که در آن است رفتن به سرگرم کننده,” او می گوید. Megha که زندگی در بنگلور در حالی دیدم که چگونه حیوان خانگی جشنواره مشترک بودند وجود دارد. او همچنین احساس مردم مهربانتر به حیوانات در خیابان. “متاسفانه همه چیز یکسان نیست و در اینجا من می خواهم به تغییر است,” او می گوید. Megha امیدوار است که جشنواره از این قبیل را برطرف کردن تصورات غلط رایج مردم در مورد سگ های ولگرد. “همه سگ های ولگرد هار و نه همه آنها خطرناک و تهاجمی است.”

Megha Jose

Megha خوزه

هر کس خوش آمدید برای حیوان خانگی متحرک. “وجود دارد کارناوال بازی ها و دکه های فروش مواد غذایی و پوشاک, صنایع دستی, صفحه اصلی, décors و حمام محصولات. وجود خواهد داشت یک میکروفن باز کردن در شب.” Megha دعوت کننده به جشنواره به نگاهی نزدیک تر به دکوراسیون. وجود خواهد داشت جرثقیل اریگامی پروانه ها و بادبادک های ساخته شده توسط داوطلبانی که مشغول به کار در آنها برای تمام ماه. محل نیز پلاکارد نمایش حقوق حیوانات و قوانین. وجود خواهد داشت رایگان دامپزشک مشاوره جلسات آموزشی توسط کارشناسان مد نشان می دهد, تصویب اردوگاه و خارج از دسته سه تایی منطقه است. “کویمباتور ندارد پارک سگ برای آنها را به بازی مانند یک فیل در برکه در کارناتاکا. برای بسیاری از حیوانات خانگی که در آپارتمان زندگی می کنند و این فرصتی است برای پرش و اجرا در سراسر,” او می گوید:, و اضافه کرد که وجود خواهد داشت یک خارج از دسته سه تایی مساحت 1 000sq پا برای آنها را به انجام این کار در محل. Vignesh یک عکاس از Gandhipuram که صاحب یک سال لابرادور می گوید: “سگ من صرف بیشتر وقت خود را در داخل خانه به دلیل کمبود فضا در خارج از خانه. من او را برای یک پیاده روی دو بار در هر روز است به اندازه کافی برای نگه داشتن او مناسب است. من مشتاقانه منتظر این جشنواره که در آن من سگ می تواند اجرا و از آن لذت ببرید با سگ های دیگر. من هم امیدوارم که به چند نکته از مربیان سگ وجود دارد.”

All pets great and small...

Pawsome مردم پروژه کار کرده است با حیوانی انسانی جامعه برای پنج ماه گذشته و آنها را سترون 50 خیابان, سگ, ساخته شده است, 10 سگ پناهگاه در کنار جاده ها در سراسر شهر و تغذیه 300 خیابان سگ در ماه گذشته. داوطلبان در حال تقسیم به 45 گروه بر اساس محل و آنها مسئول شناسایی و استریل کردن خیابان سگ در آن منطقه است. می گوید Kiirthana R داوطلب با Pawsome مردم پروژه: “ما در حال آموزش به رویکرد و رسیدگی به سگ های ولگرد. پس از به دست آوردن اعتماد خود را, ما آنها را به درمانگاه به سترون و واکسینه شوند. یک بار آنها را بهبود ما آنها را در همان نقطه که در آن ما آنها را از. در حال حاضر بسیاری از سگ ها در اطراف من می دانم که من و آنها تکان دادن دم خود را زمانی که آنها نقطه من. آن است که بسیار زیبا و با احساس.”

اطلاعات شما می توانید با استفاده از

  • در فوریه 9; 10:00 am
  • در Hindusthan کالج, زمین, نوا, هند
  • هزینه ورودی است ₹100. یک امتیاز از ₹50 در دسترس است برای دانش آموزان; رایگان برای صاحبان Indie در سگ.
  • بازدید www.pawsomepeople.org یا تماس 7259524005 برای اطلاعات بیشتر

Pawsome مردم پروژه توانسته است با کمک از دوستان و خانواده خود را تا کنون. “ما برنامه ریزی برای ایجاد سازمان بزرگتر و ایجاد آگاهی بیشتر درایوهای. تمام درآمد حاصل از این جشنواره استفاده خواهد شد برای رفاه حیوانات است. هدف نهایی ما این است که برای آموزش سگ های ولگرد به عنوان سگ خدمات, اما من می دانم آن را به ما در حالی که برای رسیدن به وجود دارد,” او اذعان دارد.

مینی Vasudevan از حیوانی انسانی جامعه می گوید که او خوشحال است برای دیدن تعداد بیشتری از افرادی که نگران هستند در مورد حیوانات در شهر. “هستند بسیاری از جوانان درگیر است و آن را یک علامت مثبت است. طرح هایی را به مردم بیشتر در مورد مراقبت از حیوانات است. من نیز خوشحالم که کویمباتور است محل برای اولین بار از پت جشنواره در دولت است. من امیدوارم که دیگر شهرستانها نیز آن را به عنوان مثال,” او اضافه می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر