تمام تلاش های دولت, شرکت ها شامل گسترش Covid-19

مدارس ابتدایی در دهلی نو شد و دستور داد بسته برای بقیه از این ماه به عنوان مقامات دولتی و کسب و کار در پنج شنبه کوچک تا اقدامات لازم به منظور تلاش برای متوقف کردن Covid-19 شیوع را از تبدیل شدن به یک اپیدمی در کشور است.

حرکت در آمد که در تعدادی از بیماران در هند رشد شاخص تا 30 با یک مرد در Ghaziabad تست مثبت است. او گفت که در سفر به ایتالیا با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

حزن انگیز ارزیابی خطرات درخواست دولت دهلی نو به تعطیل تمام مدارس ابتدایی تا 31 مارس.

این حرکت اعلام شد اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت که مجلس “از آنجا که در علاوه بر این به Covid-19 موارد مربوط به سفر برخی از موارد از جامعه انتقال نیز مشاهده شده است و تصمیم به شامل منطقه جمع و ایالات متحده خواسته شده است برای تشکیل تیم های واکنش سریع در منطقه بلوک و سطح ایجاد کرد.”

Graphic by Paras Jain/Mint
گرافیک توسط Paras جین/نعناع

“ما تعیین شده منطقه جمع آوری به عنوان گره افسر در زمینه سطح برای مهار عملیات. متحده هدایت شده است از نظر شناسایی مهار منطقه منطقه حائل و تهیه میکرو طرح برای اطمینان از موثر فعال و غیر فعال نظارت و ردیابی تماس از طریق اینتر-انضباطی تیم در مناطق که در آن موارد قرار دارد.”

دولت نیز با صدور دستورالعمل برای حمایت متحده به بررسی پیگیری و انجام تست های آزمایشگاهی و جمع آوری نمونه. آن را نیز محدود صادرات از موارد بسیار مهم از جمله تجهیزات حفاظت شخصی مانند N95 ماسک های مناسب برای اطمینان داخلی در دسترس است.

در یکی دیگر از حرکت های اداره کل حمل و نقل هوایی عمران (DGCA) تصمیم گرفت که علاوه بر محدودیت های ویزا در حال حاضر در محل از مسافران که به ایتالیا سفر کرده اند و یا کره جنوبی خواهد شد نیاز به یک گواهی نشان دادن آنها باید آزمایش منفی برای Covid-19 از تعیین آزمایشگاه مجاز توسط مقامات بهداشتی این کشورها قبل از ورود به هند است. این به اجرا گذاشته خواهد شد و از 10 آوریل برای یک دوره موقت.

در اوایل این هفته دولت به حالت تعلیق ویزا و e-ویزا اعطا شده در و یا قبل از روز شنبه به مردم سفر از ایتالیا, ایران, کره جنوبی و ژاپن است.

وجود دارد مربوط به اقدامات صدمه دیده خواهد شد حمل و نقل هوایی و گردشگری با بسیاری از مردم در حال حاضر میداد غیر ضروری سفر.

با چندین هواپیمایی هند در حال حاضر در یک مخاطره آمیز وضعیت مالی گسترش سریع این بیماری و مهار اقدامات مجموعه به کشش مالی خود را به تحلیلگران گفت.

“حمل و نقل هوایی یکی از بخش های ترین آمار احتمال کاهش رشد تقاضا بر اساس انشعابات nCoV (Covid-19),” گفت: یک ICICI اوراق بهادار در گزارش ذکر شده هواپیمایی هند.

مردم را شروع کرده اند میداد رستوران و مواد غذایی آنلاین و تحویل در حالی که نگرانی هایی است که گوشت می تواند یک منبع آلودگی را نیز تحت تاثیر مواد غذایی کسب و کار.

در پشت سر هم با اقدامات دولت چندین شرکت خواسته اند کارکنان به محل کار از خانه برای مدت نامعلوم پس از Paytm کارمند در Gurugram آزمایش مثبت در روز چهارشنبه.

وجود دارد می تواند یک پوشش نقره ای را به عنوان شیوع ویروسی احتمالا مجموعه ای جدید و طبیعی برای فرهنگ کار در کشور یک صنعت رهبر گفت.

“قوانین اشتغال در بازی هستند که دوباره نوشته شده است سریع تر از همیشه در هند با قانون کار اصلاحات شکل گیری است. شرکت ها روبرو هستند و در بازار اختلال با مدل های سنتی تبدیل کسب و کار برکنار شده ” Niranjan Hiranandani رئیس جمهور به همراه اتاق بازرگانی و صنعت گفت.

Rhik Kundu, Suneera Tandon Srishti چودری ناندیتا ماتور Abhijit Ahaskar از دهلی نو کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>