الکساندر کاهش به تایید سرزنش از مغلوب ساختن پیشی جستن

سناتور. لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderSchiff بسته با درخواست ایران در مغلوب ساختن پیشی جستن: “او است که شما’ سنا برای بسته شدن استدلال بر استیضاح الکساندر: مغلوب ساختن پیشی جستن را ‘فکر می کنم دو بار قبل از درگیر شدن در رفتار او برای استیضاح دوباره بیشتر (R دنیاست.) – که در بیانیه هفته گذشته به نام رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpButtigieg می گوید آیووا ‘شوکه ملت’ در جلسه شب سخنرانی ساندرز پیش بینی او را ‘بسیار خوب’ به عنوان آیووا همچنان منتظر نتایج تهمت مبارزات انتخاباتی انتقاد آیووا دموکرات قفقاز در میان گزارش تناقضات بیشتر‘s رفتار “نامناسب” – نشان داده که هیچ تمایل به نیز تایید قطعنامه به طور رسمی censuring مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من گفت: چه باید بگویم در مورد همه این” الکساندر گفت: زمانی که در مورد خواسته احتمالا از حمایت از سرزنش قطعنامه شناور توسط سناتور. Joe Manchinیوسف (جو) ManchinTrump نزدیک تبرئه به عنوان نور افکن می درخشد در undecideds یک شبه دفاع: VA معاون وزیر اخراج | استیضاح محاکمه بادها با بسته شدن استدلال | پنتاگون ناظر به پروب استفاده از سرطان-پیوند شیمیایی بخوانید: Manchin پیشنهاد سنا سرزنش از مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (W. Va.), یک میانه رو دموکرات.

الکساندر یک هدف نخست برای Manchin تلاش برای ساخت حمایت هر دو حزب برای censure از مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

او یکی از چهار سناتور دموکرات که در هفته گذشته بررسی رای دادن به احضاریه اضافی شهود و اسناد و مدارک; اما او در نهایت رای دادند با 50 همکاران دیگر در برابر گسترش استیضاح محاکمه.

تنسی سناتور هفته گذشته به نام تهمت را به توقف کمک های نظامی به اوکراین در تلاش برای خار تحقیقات از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenCampaigns بخار مورد اینکه در تاریکی چپ پس از آیووا, نتایج به تعویق افتاد ساندرز پیش بینی او را ‘بسیار خوب’ به عنوان آیووا همچنان منتظر نتایج آیووا حزبی نتایج نمی رود تا صبح بیشتر “نامناسب است.”

“آن را نامناسب برای رئیس جمهور بپرسید خارجی رهبر به بررسی حریف سیاسی و خودداری ایالات متحده کمک به تشویق که تحقیقات” الکساندر گفت: در بیانیه صادر شده پنج شنبه شب. “هنگامی که مقامات منتخب نامناسب تداخل با تحقیقات از جمله آن تضعیف اصل عدالت مساوی تحت قانون است.”

الکساندر گفت که خانه استیضاح مدیران ارائه شده بود “کوهی از شواهد و مدارک” برای اثبات ادعای خود که تهمت برگزار شد که کمک های خارجی به فشار مقامات اوکراین به اعلام تحقیقات.

او به دنبال بیانیه ای که با یک مصاحبه با ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که در آن او گفت: میزبان چاک تادچارلز (چاک) دیوید ToddAlexander: مغلوب ساختن پیشی جستن را ‘فکر می کنم دو بار قبل از درگیر شدن در رفتار او برای استیضاح دوباره Buttigieg: “اگر سنا است و داوران در حال حاضر ما در حال داوران فردا’ تهمت ریپ چاک تاد برای ‘سافت بال’ شیف مصاحبه بیشتر “من فکر می کنم او نباید آن را انجام داده اند. من فکر می کنم آن اشتباه بود.”

تبلیغات

اما الکساندر گفت: سوء رفتار بود “یک راه طولانی از خیانت رشوه بالا جنایات و جنحه” است که در قانون اساسی استاندارد برای از بین بردن یک رئیس جمهور از دفتر. او گفت: باید تصمیم تهمت سرنوشت در انتخابات ماه نوامبر.

الکساندر در روز سه شنبه گفت او نیازی به می گویند هر چیزی که در مورد خواسته Manchin را سرزنش قطعنامه.

“در واقع من فکر می کنم آنچه به من گفت راهی است که اکثر مردم احساس می کنند که رئیس جمهور آن را انجام داد آن را نامناسب برای او به انجام آن است و مردم باید برای تصمیم گیری چه باید بکنید در مورد آن در این انتخابات که در حال حاضر آغاز شده که قرار بود برای شروع دیروز,” او گفت:.

“بنابراین من گفت: آنچه که من تا به حال به می گویند و من نیازی به بیان خودم هر بیشتر در آن,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>