الکس اسمیت می گوید وحشیانه پا آسیب می توانست او را کشتند: “من نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم می میرند’

سابق San Francisco 49ers کارفرمایی الکس اسمیت ESPN گفت: روز شنبه که ویرانگر پا آسیب او متحمل شده در سال 2018 می تواند گرفته اند در زندگی خود.

شده اند وجود دارد نکات که اسمیت آسیب شدید تر از حتی ترسناک از یک compound fracture اما اسمیت برای اولین بار باز کرد تا در “خارج از خط” — و جزئیات وحشتناک است.

“شما از خواب بیدار و شما باید همسر خود و خانواده و پزشکان به شما بگویم که چگونه نزدیک شما بودند [به مرگ] رفته سپتیک” اسمیت گفت. “من نمی دانم آنچه که به معنای, نمی دانم این مرگ و میر. من نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم می میرند.”

سپسیس یک برنامه به طور بالقوه کشنده واکنش که در آن بدن واکنش غیر طبیعی به مواد شیمیایی به جریان خون منتشر شده برای مبارزه با عفونت. اگر بدن وارد شوک سپتیک فشار خون قطره و به سرعت می تواند منجر به مرگ شود.

هنگامی که در شوک سپتیک متوسط مرگ و مير حدود 40 درصد به گفته کلینیک مایو.

اسمیت سپس کارفرمایی برای واشنگتن شکسته اش حق استخوان درشت نی و استخوان نازک نی هنگامی که پای خود را رو در روی چمن در, فدرال اکسپرس زمینه است. پزشکان معتقد بودند سپسيس در مجموعه ای چون خود را شکسته استخوان درشت نی پوست را شکست. اگر چه یک عمل اولیه به مجموعه ای از استخوان بود موفق عفونت در مجموعه به زودی پس از راه اندازی یکی دیگر از سری از اعمال جراحی.

اسمیت به یاد می آورد که چگونه پس از او از خواب بیدار شد از یکی از پزشکان به او گفت که او تا به حال دو انتخاب: “قطع عضو یا اندام نجات.” خوشبختانه برای اسمیت پزشکان قادر به صرفه جویی در پای او. او شده است rehabbing گذشته 13 ماه کنار گذاشتن ترس او ممکن است از دست دادن “من توانایی راه رفتن عادی به بازی با بچه های من برای همیشه رفتن در پیاده روی پیاده روی با همسرم” به عقب بر گردیم روی پای خود را.

“بسیار خوش شانس برای زنده ماندن بسیار خوش شانس هنوز هم پای من” اسمیت گفت.

در حال حاضر 35 اسمیت است که تحت قرارداد با واشنگتن از طریق 2022 در فصل. او نه حکومت یک NFL باز گشت اما به نظر می رسد به عنوان اگر او را بیشتر از مطالب به کسانی که بیشتر پایین کلید بازی با بچه های خود را به عقب.

“[من] خدا را شکر برای هر کس که بود,” او گفت: ESPN. “من و همسر و بچه ها و خانواده و پزشکان و پرستاران و امتیاز و مربیان و بسیاری از مردم که به من کمک کرد تا به اینجا نشسته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر