الکس Ovechkin سوابق 27th حرفه ای کلاه ترفند منجر به پایتخت

واشنگتن الکس Ovechkin فکر نمی کند که او تا به حال بوده است این در 15 سال کار حرفه ای است که شامل هشت NHL به ثمر رساند عنوان.

اگر او همچنان در حال سرعت او را به پیوستن به 700 حرفه ای هدف باشگاه این آخر هفته.

Ovechkin ثبت 27th حرفه ای کلاه ترفند و مطرح خود را به هدف شغلی مجموع به 698 طول خشمگین پنج دقیقه کشش سومین دوره وحدت میزبان پایتخت به یک پیروزی 4-2 بیش از لس آنجلس در سه شنبه شب و در ادامه حیرت انگیز کشش برای 34 ساله.

با 14 گل در هفت بازی گذشته خود او را نزدیک تر به تبدیل شدن به هشتمین بازیکن در یک منحصر به فرد NHL باشگاه از بسیاری از را ام مشکوک یک ماه پیش. هر چند وجود ندارد مقدار زمان به منعکس کننده بر روی آن. “هنوز رتبهدهی نشده است,” او گفت:. “من هنوز بازی. اما پس از سال, آره, من کاملا مطمئنم که من و خانواده ام و دوستان من در حال رفتن به صحبت در مورد آن است.”

Ovechkin حرفه ای-بهترین سراسیمگی تحت فشار قرار دادند تا او را به 40 اهداف در این فصل و بازگشت به نقطه بالا در تعقیب خود را از یک نهم Maurice Richard جایزه دو پیش از بوستون دیوید پاسترناک. پایتخت نیز منجر برونز توسط یک نقطه در مسابقه برای رئیس جمهور جایزه.

و شماره 700 می آیند شنبه در برابر آگهی خواهد بود که خوب با Ovechkin — او ترجیح می دهم برای رسیدن به نقطه عطف زودتر از بعد.

“آره بدیهی است که” Ovechkin گفت. “اگر شما در حال رفتن به در مورد آن فکر می کنم بیش از حد, شما در حال رفتن هرگز به آن را دریافت. بنابراین من باید برای رفتن به خارج وجود دارد و بازی.”

برونز 4, Canucks 0: چارلی Coyle تا به حال یک هدف و یک کمک Tuukka Rask متوقف 25 عکس برای سومین shutout این فصل و میزبان بوستون تمدید به پیروزی خود در چهار بازی.

اردک 3 سناتور 2: Rickard Rakell گل در ضربات پنالتی برنده و بازدید از آناهایم ضرب و شتم اتاوا. نیک ریچی و اندرو Kase به ثمر رساند در قوانین و مقررات برای اردک که برنده چهار از پنج گذشته.

رعد و برق 4, شوالیه طلایی 2: Steven Stamkos مخفیگاه آنان را در 24 هدف از این فصل در دوره سوم و led خلیج تمپا بیش بازدید وگاس. آندره Vasilevskiy ساخته شده 28 موجب صرفه جویی در.

شغالها 3, Oilers 0: کونور تاج گل و لاوسون Crouse به ثمر رساند و دو دقیقه از هم جدا در دوره دوم Antti Raanta متوقف 30 عکس و میزبان آریزونا به پایان رسید پنج بازی از دست دادن رگه ضرب و شتم توسط ادمونتون. آریزونا بود بدون دو تا از آن بالا defensemen الیور اکمن-لارسون و جیسون Demers به دلیل پایین بدن صدمات.

Canadiens 5 شیاطین 4: ایلیا Kovalchuk به ثمر رساند و تنها در ضربات پنالتی هدف و مونترال بسیج از سه هدف کسری به ضرب و شتم میزبان, New Jersey.

نشینان 4 ستاره 3: Anthony Beauvillier به ثمر رساند گل دوم خود را از بازی 2:52 به وقت اضافه و میزبان نیویورک بسیج به ضرب و شتم دالاس.

کت آبی 1, Panthers 0: Zach Werenski به ثمر رساند 1:54 به وقت اضافه و میزبان کلمبوس تمدید آن نقاط خط به نه بازی با برنده شدن بیش از فلوریدا.

بهمن 6, Sabres 1: Andre Burakovsky تا به حال یک گل و سه پاس گل به صورت حرفه ای-بهترین چهار امتیاز در بازدید از کلرادو را تار و مار فزاینده بوفالو.

وحشی 3, Blackhawks 2: مت Dumba به ثمر رساند با 2:39 باقی مانده در وقت اضافه به آسانسور میزبان مینه سوتا بیش از شیکاگو است. کوین Fiala به ثمر رساند و دو بار به صورت وحشی و سابق کوسه دروازه بان الکس Stalock ساخته شده 27 موجب صرفه جویی در.

شکارچیان 2, جت 1: Mikael Granlund به ثمر رساند 1:11 به وقت اضافه, بلند کردن اجسام بازدید نشویل بیش از وینیپگ. Granlund انفجار رفت بالا گذشته دروازه بان کانر Hellebuyck.

بلوز, 6, طوفان 3: Brayden Schenn تا به حال دو گل و یک, کمک, Zach سانفورد به ثمر رساند و دو بار میزبان St. Louis ضرب و شتم Carolina.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>