الکس Bregman می شود هفتم Astros بازیکن برخورد با زمین در پنج بازی

هوستون الکس Bregman برخورد کرد و در برگشت با شکستن توپ از سنت لوئیس مسکن رامون سانتوس در چهارشنبه هفتم Astros بازیکن شده plunked در پنج گریپ فروت بازی های لیگ.

“این یک شکاف” Bregman گفت. “این فقط به دور از او.”

برخی از بازیکنان مخالفت کرده و مقابله به مثل در برابر Astros زیر لیگ اصلی بیس بال پیدا کردن که هیوستون را شکست برابر مقررات ثبت نام الکترونیکی-سرقت و مسیر خود را تا سال 2017 سری جهانی عنوان و دوباره در سال 2018 است.

داستین Garneau بود ضربه یکشنبه در برابر واشنگتن و خوزه Altuve شد قرق دوشنبه در برابر دیترویت زمانی که اوسوالدو دوارت و Alex De Goti نیز مورد اصابت قرار گرفتند. Aledmys دیاز و جیک Meyers شد ضربه شنبه توسط میامی.

سانتوس’ 1-0 زمین در پنجمین دور زده Bregman در تیغه شانه چپ. دو بار همه ستاره بود جای خرج کردن دونده.

“من فکر می کنم من آمار رو مثل 10 بار در سال گذشته یا چیزی شبیه به آن” Bregman گفت. “یکی از آنها را من خوب سال گذشته بود که یکی فقط یک تقسیم انگشت.”

Bregman ضربه اول خود را هومر بهار, آموزش گره زدن, انفرادی, شات سوم در یک 0-2 زمین از فرشته Rondon. هوستون آمار چهار homers در یک 7-5 دست دادن به کاردینالز در یک تقسیم تیم ملی بازی برای هر دو طرف.

همچنین Astros آس جاستین Verlander بهار اغاز خواهد شد به تعویق افتاد حداقل چند روز در حالی که او در معاملات با تنگی در کشاله ران خود را. Verlander برنامه ریزی شده برای شروع پنج شنبه در برابر واشنگتن است.

استانتون صدمه دیده: نیویورک یانکیز outfielder/تعیین hitter وظیفه Giancarlo استانتون به احتمال زیاد خواهد شد از روز افتتاحیه به دلیل تیره و تار راست گوساله. مدیر Aaron Boone گفت استانتون صدمه دیده بود در نزدیکی پایان دفاعی دریل سه شنبه. MRI امتحان یک درجه 1 فشار است.

اعلام این خبر یک روز پس از نیویورک گفت: همه ستاره پارچ لوئیس سورینو مورد نیاز تامی جان و جراحی را از دست, این فصل است. حق fielder هارون قاضی و left-hander James Paxton در حال حاضر کند شده است این بهار با صدمات.

یانکی ها قرار داده و یک لیگ برتر-رکورد 30 بازیکن در مجروح لیست سال گذشته با استانتون از دست رفته بسیاری از این فصل است.

خلاصه بازی: کره جنوبی پارچ Kwang-Hyun کیم انداخت کامل دو نوبت در بهار شروع به عنوان یک تقسیم-تیم ملی کاردینالز از دست 8-7 به Marlins. … خلیج تمپا آس بلیک اسنل بازنشسته سمت در نظم قابل توجه یکی در یک زمین باز یافته شروع در یک 10-8 دست دادن به دوقلوها تقسیم-تیم ملی. … Kyle Hendricks اجازه ضربه بیش بدون گل دو نوبت در بهار اولین توله در یک 8-0 برنده شدن بیش از یک Royals تقسیم-تیم ملی. … پسرم خاکستری ساخته شده خود را در بهار اولین بازی برای لیورپول دادن تا دو بازدید و قابل توجه سه در یک 5-3 از دست دادن به Mariners. … کودی توماس ضربه خود را خانه دوم, اجرای بهار سه-اجرای شات و کنلی Jansen زده از این طرف در یک زمین باز یافته امداد در داجرز’ 9-4 پیروزی بر فرشتگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>