آلاباما سیستم زندان پیش بینی گسترده coronavirus عفونت داخلی سند نشان می دهد

آلاباما زندان ایالتی سیستم پیش بینی گسترده coronavirus موارد و صدها مورد مرگ و میر با توجه به یک سند داخلی از دولت و وزارت اصلاحات که به دست آمده توسط AL.com.

در 263 صفحه سند برنامه ریزی برای این بیماری همه گیر پیش بینی می کند که بدترین سناریو از شیوع کروناویروس در زندان ایالتی سیستم که دارای تقریبا 22,000 زندانیان که منجر به حدود 185 مرگ و میر.

آلاباما وزارت اصلاحات (ADOC) گفت: در این سناریو این امر درخواست کمک از گارد ملی برای پر کردن نیروی انسانی در شکاف.

تبلیغات

این سند به تاریخ مارس 1 گفت: زندان’ طراحی فیزیکی شدید و ازدحام جمعیت understaffing می تواند متوقف کردن گسترش ویروس در میان زندانیان و کارکنان غیر ممکن است با توجه به AL.com.

این بخش نیز در انتظار به پرداخت $2.3 میلیون دلار برای تامین, برای پاسخ شخصی مانند تجهیزات حفاظتی دارو و کیسه های بدن, با توجه به این سند که به امضاء شد اموزش Naglich دستیار کمیسر خدمات بهداشتی و درمانی.

این طرح می گوید: همه زندانیان مظنون به داشتن COVID-19 یا کسانی که فقط باید قرنطینه به رسمیت می شناسد اما برخی از زندانها را نمی خواهد باید فضا برای که.

ADOC کمیسر جفرسون دونن گفت: AL.com که بخش در حال انجام است همه چیز را می تواند به جلوگیری از شیوع گسترده.

“تعداد یک چیز در ذهن من است, ایمنی است که تلاش ما برای جلوگیری از این ویروس را از وارد شدن به امکانات و سپس کاهش تاثیر,” او گفت:.

گروه گزارش کرده است هیچ زندانی مبتلا به COVID-19 اگر چه دو نفر از کارکنان باید آزمایش مثبت است. بیست و یک زندانی تست شده اند با نه موارد هنوز در انتظار به گفته خود سایت.

دو آلاباما زندان هستند دوخت facemasks برای دیگر زندانیان و کارکنان زندان در سراسر کشور. آنها انتظار می رود برای تولید از 2000 به 2500 ماسک یک روز AL.com گزارش شده است.

برخی از کارشناسان پیشنهاد کرده اند آلاباما به دنبال در کشورهای دیگر’ قدم به قدم و انتشار برخی از زیر مجموعه های زندانیان به منظور کاهش ازدحام بیش از حد, مانند کسانی که سالمندان باید شدید شرایط پزشکی و یا زمان کمی به سمت چپ در جملات خود را.

کالیفرنیا و میشیگان نیوجرسی و نیویورک را تعیین جمعیت برای آزادی از زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر