آلاباما نماینده مجلس پیشنهاد قانون وادار کردن مردان به وازکتومی در 50 در پاسخ به ضد سقط جنین قوانین

آلاباما مجلس دولت پیشنهاد یک قانون است که نیاز به دریافت وازکتومی در عرض یک ماه تبدیل 50 سال یا یک بار سوم خود را فرزند متولد شده است در پاسخ به قانون ممنوعیت سقط جنین در این ایالت است.

“تحت قوانین موجود وجود دارد هیچ محدودیتی در حقوق باروری مردان” این لایحه را خلاصه می خواند.”این لایحه نیاز به یک مرد به انجام وازکتومی در عرض یک ماه از تولد 50 یا تولد سومین فرزند هر کدام که می آید برای اولین بار.”

دولت Rep. Rolanda Hollis (D) معرفی قوانین پنج شنبه در پاسخ به سقط جنین لایحه تصویب شده توسط مجلس قانونگذاری ایالتی در سال گذشته که منجر به نزدیکی-ممنوعیت سقط جنین.

تبلیغات

“از وازکتومی لایحه است برای کمک به او در سیستم تولید مثل و بله, آن است که به خنثی کردن ممنوعیت سقط جنین لایحه … همیشه طول می کشد دو تا تانگو,” او گفت: Al.com. “ما نمی تواند قرار دادن تمام مسئولیت بر زنان است. مردان نیاز به مسئول همچنین.”

مردانی که برآوردن الزامات مذکور را مجبور به پرداخت برای این روش خود به خود چقدر زنان در آلاباما را در این لایحه از خود مراقبت های بهداشت باروری نیاز دارد.

قانون سقط جنین در سال گذشته تصویب خواهد ممنوعیت سقط جنین در تقریبا همه موارد و هر دکتر که انجام سقط جنین را به اتهام جنایت و حکم تا 99 سال در زندان است.

این لایحه مسدود شده بود از مصرف اثر در ماه نوامبر توسط ایالات متحده در منطقه قاضی Emma Thompson, که آن را خلاف قانون اساسی است. آلاباما دادستانی کل درخواست تجدید نظر ندارند موقت دستور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>