کلیسا آلاباما ارائه شده coronavirus آزمون تقریبا 1000 نفر از طریق یک درایو از طریق مرکز آزمون در پارکینگ خود را.

یک دکتر کار با کلیسا گفت: AL.com که 977 مردم دریافت کرده اند, آزمون coronavirus در کلیسا از ارتفاعات در Jefferson County, بزرگترین کلیسا در دولت است.

آغاز تست یکشنبه با کمک تضمین آزمایشگاه های علمی است که در پردازش این آزمون شامل کارکنان در حدود 100 داوطلب 20 کلیسا کارکنان و چندین تضمین کارکنان با توجه به AL.com.

تبلیغات

“ما به اندازه کافی کیت برای انجام تست برای مردم بیش از ما از لحاظ جسمی پزشکان به تصویب آزمون” کاردانی پاستور Layne Schranz گفت: AL.com. “کیت نیست محدودیت در چگونه بسیاری از مردم ما می توانید تست. آن را به معنای واقعی کلمه تدارکات در داخل و خارج است که محدود کردن آنچه که ما می توانیم از لحاظ جسمی به سر انجام در یک روز است.”

“آنچه که ما شاهد … بود هزاران نفر از مردم خواست تست,” او اضافه شده است. “ما در حال رفتن به انجام بهترین های ما برای افزایش بهره وری و افزایش تعداد ما هر روز است.”

کلیسا از ارتفاعات پنطیکاستی وزارت, یکی از بزرگترین کلیساهای در کشور است. جماعت و وزارت شهرت در دولت برای فعالیت و کار داوطلبانه با توجه به AL.com.

Coronavirus شیوع است بیمار 68 نفر در آلاباما و بیش از 10 ، 000 در سراسر کشور. عدم در دسترس تست به فکر کمک به تاخیر در دقیق تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net