علا منحصر به فرد تئاتر فضای

“شما می توانید شنیدن تاریکی ؟ آن را لمس و احساس آن بافت… چه بوی ؟ ” می پرسد مانو خوزه به من گام به فضای داخلی تاریک زمین از علا. مرکز فرهنگ و آموزش و پرورش جایگزین طراحی شده توسط این بازیگر این فضا یک بار godown و در Mulanthuruthy یک پرت شهر کوچی. در داخل سکوت بلعد من و تاریکی غالب. حواس من بیشتر پذیرای و من به نظر می رسد به شنیدن و احساس طعم و مزه را ببینید و حس بیشتر.

خاموشی یکی از ابزار مانو است که در یک قصه و تئاتر شخصیت با استفاده از در تئاتر آموزش و پرورش به اهمیت حسی در زندگی روزانه. هنگامی که چراغ آمده در آنها نشان می دهد یک سالن با سقف نصب شده با میله های آهن برای چراغ ها و پنجره های بزرگ curtained در سیاه و سفید. قابل توجه قرمز و دیوارهای چوبی ارائه عایق صدا.

پس از تحصیل در رشته تئاتر در مدرسه o

Ala, a unique theatre space

f درام در تریسور مانو عمل در فیلم, پخش, تولید, درام و از طریق این سفر متوجه شدم که قدرت خود را دراز در داستان سرایی. “این یک توسعه نیافته نوع در سال 2002 زمانی که من شروع” او می گوید: توضیح تفاوت بین سنتی koothu (باستانی موسیقی مونو عمل) و داستان سرایی. “در حالی که chakayar (بازیگر) هرگز در پاسخ به مخاطبان دیدگاه; در من نشان می دهد من ارتباط برقرار کردن با آنها. من مکبث در اینجا و وجود دارد مکبث وجود دارد.”

به عنوان او شروع به عمل آورد نقاش-نوازنده OC مارتین و تاسیس ‘MeandYou شرکت انجام‘, است که با هدف معرفی سبک های مختلف از داستان سرایی — Chitrakathi, Kamishibai و غیره— با استفاده از papercrafts و نقاشی از سراسر جهان است. آن انجام شده حدود 500 زنده قصه گویی اجرای برنامه در سراسر هند و بخش هایی از غرب آسیا است. او گنجانیده شده تئاتر ابزار مانند زبان بدن آموزش مهارت های زندگی و بعد شیرجه زده روانشناسی آموخته مغز و اعصاب زبانی برنامه نویسی (NLP) و تحليل رفتار متقابل(TA) و معرفی این عناصر را به خود طراحی شده کارگاه های آموزشی.

“اساسی اصل راهنما از علا می آید از TA است که در مورد استقلال از مردم: آنها فکر می کنم و می توانید تغییر دهید. تئاتر یک ابزار فوق العاده برای کمک به مردم برای به دست آوردن اعتماد به نفس به فکر کردن و تغییر, ” او می گوید.

در سال 2008 او کوتاه روی لئامت دادن با شرکت های بزرگ, مربی, Santosh ببو در دهلی نو به انجام کارگاه های آموزشی برای کارآفرینان است که به تقویت اعتماد به نفس خود را برای کشف پتانسیل تئاتر آموزشی در میان متخصصان مختلف از جمله معلمان و مددکاران اجتماعی, بهداشت حرفه ای معماران کارگران کارخانه Kudumbasree زنان کارآفرین.

Ala, a unique theatre space

مانو را کارگاه های آموزشی برای حرفه ای ها در زمینه های مختلف در حال حاضر شروع به تلقین یک خیاط ساخته شده اصطلاح, تبدیل نقش خود را از یک بازیگر به یک مربی.

او انجام 160 کارگاه های آموزشی بیش از یک دوره دو سال با دانش آموزان و عدم آموزش کارکنان تنها در Manipal University علاوه بر چندین نفر مختلف با گروه های حرفه ای. در سال 2016 او دعوت شده بود به سر هنر توسط کودکان (ABC) برنامه KMB و افزود بینایی شنوایی و kinaesthetic (وک) زاویه گیری از هنر است. او دانش آموزان را تشویق به اتخاذ خارج از جعبه رویکرد و خواسته آنها برای پیدا کردن رنگ یک لبخند و یا از خارش. او در زمان این برنامه حدود 100 مدارس در تمام 14 منطقه از دولت است.

“تئاتر در کرالا قوی است اما در عملکرد فرایند یادگیری از کسانی که با کار تئاتر نیست و پیوسته می گوید:” مانو. تمایل خود را برای بازگشت به جامعه و آنچه که او تا به حال به دست آورده از آن یافت ثمر با این ایده از یک فضای تعیین شده برای توسعه جامعه در علا.

در سال اول آن علا میزبانی دوچرخه سواری شطرنج, یوگا, تمرکز حواس, برنامه ها و فیلم باشگاه برای کمک به مردم آهسته و مزه زندگی است. “من سوار همراه با اعضا و بچه ها به یک پارک که در آن اطراف نگاه چت و صرف اوقات فراغت. چنین فضاهای مهم هستند; آن پرورش عشق در میان مردم,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>