آجی بوشان Pandey تعیین شده به عنوان دارایی وزیر

دهلی نو:
دولت در روز سه شنبه تعیین شده درآمد وزیر آجی بوشان Pandey به عنوان دارایی وزیر گفت: ارتباطات است. تصمیم گرفته شده است توسط کمیته انتصابات کابینه.

ارشد ترین در میان بوروکرات عنوان پنج بخش در وزارت مالیه تعیین شده به عنوان سرمایه گذاری ،

Pandey ادامه خواهد داد به سر درآمد بخش به عنوان وزیر. او شده است که منجر به تلاش های دولت برای بهبود انطباق مالیات در هر دو صورت مستقیم و غیر مستقیم مالیات و مالیات دولت مدرن و تکنولوژی محور. یک مهندس برق از IIT Kanpur, Pandey نیز نقش مهمی در فرمان GSTN این شرکت که فرآیندهای کالا و خدمات مالیات (GST) را برمی گرداند به عنوان رئیس خود را. او همچنین نقش کلیدی در شکل دادن به هند Aadhaar پروژه.

Pandey بوده است در معرفی چهره e-ارزیابی بازده مالیات بر درآمد و همچنین تجدید نظر ساخت مقامات مسئول این اعلامیه صادر شده به assessees از طریق یک سند شماره شناسایی (DIN) سیستم و در ساخت سریع بازپرداخت از مالیات است. او همچنین نقش کلیدی در کاهش نرخ مالیات شرکت که وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرد در ماه سپتامبر گذشته و همچنین در طراحی طرح های برای پایین آوردن مالیات دادخواهی.

قرار ملاقات کمیته از دولت است که نارندرا نخست وزیر و وزیر Amit Shah به عنوان اعضای هم پاک انتصاب B N ردی 1993 دسته IFS افسر مشترک به عنوان یک وزیر در وزارت نفت گفت: بیانیه رسمی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>