شرکت های هواپیمایی از دست دادن حدود 113 میلیارد دلار بیش از nCoV, IATA, تماس, ‘بحران بی سابقه’

با کروناویروس عفونت كردن به حدود 80 کشور به شدت صدمه زدن به, سفر و گردشگری, بخش صنعت جهانی بدن International Air Transport Association (IATS) تخمین زده است که در ترکیب از دست دادن درآمد برای شرکت های هواپیمایی در محدوده از $63-113 میلیارد دلار است.

در آخرین تاثیر مالی از رمان Coronavirus (COVID-19) در شرکت هواپیمایی بخش یاتا در حال حاضر می بیند 2020 جهانی درآمد از ضرر و زیان برای مسافر کسب و کار $63 میلیارد دلار با توجه به عفونت های موجود در کشور با بیش از 100 مورد از مارس 2.

این سناریو به نظر بازار با بیش از 100 تایید COVID-19 موارد و تجربه رکود اقتصادی و به دنبال آن V شکل بازیابی مشخصات.

در مورد این ویروس گسترش بیشتر پوشش بیشتر بازارها زیان می تواند تقریبا دو برابر به مبلغ 113 میلیارد دلار در نتیجه بیشتر مؤثر بر سلامت مالی شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان است.

پیش بینی ضرر در حساب های مسافری و ترافیک را شامل نمی شود حمل و نقل.

با توجه به بدنه صنعت است که نشان دهنده برخی از 290 شرکت های هواپیمایی متشکل از 82 درصد از جهانی ترافیک هوایی بازارهای مالی را به شدت واکنش نشان داد به آخرین coronavirus مرتبط با تحولات است.

“هواپیمایی قیمت سهم کاهش یافته نزدیک به 25 درصد از شیوع شروع برخی 21 درصد بیشتر از کاهش رخ داده است که در یک شبیه نقطه در طول بحران سارس 2003” یاتا گفت.

حمل و نقل هوایی بازار است که می تواند ضربه عمده عبارتند از, استرالیا, چین, ژاپن, مالزی, سنگاپور, کره جنوبی تایلند و ویتنام است.

“این به نوبه خود از وقایع به عنوان یک نتیجه از COVID-19 تقریبا بدون سابقه. در کمی بیش از دو ماه این صنعت چشم انداز در بسیاری از نقاط جهان گرفته اند دراماتیک به نوبه خود برای بدتر است. مشخص نیست که چگونه این ویروس را توسعه دهد اما آیا ما تاثیر موجود به چند بازار و $63 میلیارد دلار درآمد از دست دادن و یا گسترده تر تاثیر منجر به $113 میلیارد دلار کاهش درآمد این است که یک بحران” گفت: Alexandre de Juniac, IATA مدیر کل و مدیر عامل شرکت.

IATA رئیس گفت که دولت نیاز به ارائه اقدامات محرک اقتصادی در شرایط کاهش مالیات و هزینه برای کمک به شرکت های هواپیمایی جزر و مد در طول بحران.

به عنوان دولت نگاه به محرک اقتصادی صنعت هواپیمایی خواهد نیاز به در نظر گرفتن برای امداد رسانی در مالیات اتهامات و حافظه تخصیص. این زمان فوق العاده ای” گفت: IATA DG و مدیر عامل شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>