شرکت های هواپیمایی در هند بریس برای آب و هوای آشفته

دهلی نو:
شرکت های هواپیمایی در هند نیروبخش برای آشفته آب و هوا به عنوان یک سریع-پخش Covid-19 اپیدمی بسیاری به اجتناب مسافرت هوایی.

Vistara اجرا شده توسط تاتا SIA هواپیمایی با مسئولیت محدود, دارای قلم توکیو را برای مسافت های طولانی پرواز بین المللی در ماه ژوئن چهارم شد و به جای آن شیر یا لندن یا فرانکفورت به دلیل تیز رکود در سفر هوایی تقاضا در آسیا یک فرد آگاه از این موضوع گفت. Vistara در حال حاضر به لغو حدود 54 پرواز به تایلند و سنگاپور در ماه مارس.

حامل ملی هوایی هند با مسئولیت محدود و InterGlobe حمل و نقل هوایی با مسئولیت محدود-عمل نیلی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین و هنگ کنگ در حالی که SpiceJet است به حالت تعلیق پرواز به هنگ کنگ. بیش از 3,100 اند از Covid-19 عفونت است که ظاهر در چین در حالی که تعداد کسانی که آلوده می ایستد در بیش از 91,000.

هوایی هند است که به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین و هنگ کنگ تا 30 ژوئن نیروبخش است برای از دست دادن در برخی از مسیرهای بین المللی. “وجود خواهد داشت برخی از از دست دادن درآمد قطعا, اما ما در حال استفاده از این هواپیما در مسیرهای دیگر” گفت: سران هوایی هند اجرایی که خواسته نمی شود به نام.

نیلی هم نیروبخش است برای تاثیر مالی. “ما باید برای دیدن چگونه شیوع کروناویروس تابه. با نزدیک شدن تابستان ما به امید این موجود به عنوان اعلام شده توسط کارشناسان پزشکی گفت: نیلی رسمی درخواست ناشناس ماندن.

“اگر زمان بیماری همه گیر در ادامه و گسترش بیشتر بخش حمل و نقل هوایی می تواند تقاضا ضعیف است. اما کم و قیمت نفت مثبت است. اخیر برش جت سوخت حدود 10 ٪ می تواند به ما سوخت و هزینه های پایین در حدود 4 درصد در طول سه ماهه” رسمی اضافه شده است.

روز دوشنبه Vistara را رئیس Bhaskar Bhat گفت: هند صنعت حمل و نقل هوایی است که فرح برای یک کاهش ظرفیت در بخش بین المللی با توجه به شیوع. ظرفیت انتظار می رود که مستقر داخلی بخش Bhat اضافه شده است.

هر چند عملیات داخلی را تا حد زیادی بی پیرایه باقی مانده با گسترش ویروس ها در این صنعت حمل و نقل هوایی می تواند آن ترافیک بین المللی رشد کاهش حداقل یک پنجم اگر پرواز به و از جنوب-شرق و کشورهای آسیایی به طور کامل به حالت تعلیق در گفت آژانس رتبه Icra.

هند صنعت حمل و نقل هوایی می تواند حداکثر تاثیر 19.5-23.8% بین المللی رشد ترافیک مسافری در صورت وجود تکمیل تعلیق پروازها به مقصد و از جنوب – شرق و کشورهای آسیایی از جمله چین که می تواند تحت تاثیر قرار حدود 4.5-5.5 میلیون مسافر Kinjal شاه, معاون رئیس جمهور, Icra گفت: در این بیانیه است.

“این منفی برای هند صنعت حمل و نقل هوایی است که در حال حاضر در وضعیتی وخیم در زیر قابل توجهی مسافر ترافیک و کاهش سرعت با ترافیک بین المللی رشد برای نه ماه اول سال مالی 2020 داشتن شاهد کاهش 8.4%,” شاه اضافه شده است.

“ما امیدواریم که شیوع کروناویروس موجود است. در حال حاضر عملیات داخلی هند حمل شده اند بسیار تحت تاثیر قرار. اما اگر شیوع ویروس همچنان ادامه دارد, آن را دشوار خواهد بود برای حمل و نقل هوایی داخلی صنعت به ثبت یک رشد دو رقمی در آینده نزدیک” یک مقام ارشد دولت گفت: درخواست ناشناس ماندن.

مراقبت رتبه بندی گفت: هند دریافت 10.9 میلیون گردشگر خارجی در سال 2019 که چین حدود 3.1 درصد و که در غیاب خارجی ورود از چین درآمد ارز خارجی می تواند ضرب و شتم. دولت موقت به حالت تعلیق e-ویزا برای اتباع چینی و دیگران ساکن در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>