Aircel-Maxis مورد: Chidambarams 3 هفته به پاسخ در اد در برابر درخواست وثیقه

دهلی نو:
دادگاه عالی دهلی نو روز چهارشنبه اعطا سه هفته زمان برای P. چیدمبرم و Karti چیدمبرم به فایل پاسخ در اجرای مدیریت درخواست برابر پیش بینی وثیقه اعطا شده به Chidambarams در Aircel-Maxis مورد توسط دادگاه ویژه.

دادگاه در حال حاضر شنیدن این موضوع در 12 مارس.

ویژه Central Bureau of Investigation (CBI) دادگاه او داده پیش بینی وثیقه به P. چیدمبرم و پسرش در 5 سپتامبر در مورد تجهیز Rs1 لاخ هر. آنها همچنین کارگردانی به, تماس, تهدید و یا نفوذ هر گونه شاهد و یا دستکاری در شواهد در هر صورت یا خروج از کشور بدون اجازه قبلی از دادگاه.

مخالف چیدمبرم و پسرش Karti حفاظت از دستگیری این سازمان ادعا کرده این دو ممکن است مانع پروب و به دنبال خود وادار سازد بازجویی در مورد.

سابق اتحادیه وزیر دارایی و پسرش داده شده بود موقت حفاظت از دستگیری توسط بانک مرکزی و همچنین ED با توجه به تکرار adjournments در مورد. ابتکارات و اد در حال کاوش چگونه Karti چیدمبرم دریافت, ترخیص کالا از سرمایه گذاری خارجی ارتقاء هیئت مدیره (FIPB) برای Aircel-Maxis معامله در سال 2006 هنگامی که پدرش اتحادیه وزیر دارایی. ابتکارات بود در ماه اکتبر 2018, ثبت chargesheet نامگذاری او و چند نفر دیگر در این مورد. در سال گذشته نوبت به ثبت یکی دیگر از chargesheet برابر 18 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>