هوایی هند پرواز برنده نادر ستایش از پاکستان صبا

دهلی نو:
هوایی هند گذر گاه پرواز خارجی رشته در هند به اروپا در میان مواج همه گیر شده و نادر ستایش از پاکستان و هند و قوس رقیب و همسایه.

ویژه پرواز توسط حامل ملی به فرانکفورت در هفته گذشته به دست آورده thumbs-up از پاکستان کنترل ترافیک هوایی (ATC) ارشد هواپیمایی رسمی گفت. “پرواز تخلیه اتباع خارجی رشته در هند با توجه به مقررات منع رفت و آمد اعمال شده توسط دولت بود و ستایش پاکستان صبا مقامات خواند و گفت: درخواست ناشناس ماندن. ملی حامل عمل دو فرودگاه بین المللی بمبئی برای عملیات امداد و برای تخلیه اتباع خارجی رشته در هند در 2 آوریل.

یکی از این پروازها به مقصد فرانکفورت در حالی که وارد حریم هوایی پاکستان شده بود تحسین در کشور ATC برای تلاش های انسان دوستانه انجام شده توسط این شرکت هواپیمایی در طول شیوع است که مبتنی بر شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان است.

“این یک لحظه افتخار برای من به عنوان به خوبی به عنوان کل هوایی هند خدمه زمانی که ما شنیده ام از پاکستان صبا ستایش ویژه ما عملیات پرواز به اروپا” یکی از مقامات ارشد خلبان ویژه پروازهای گفت: خبرگزاری ANI. “پاکستان ATC باران ستایش هوا در هند بیان کرد که” ما به شما افتخار می کنیم که در یک بیماری همه گیر وضعیت شما عامل پرواز’ Good Luck!” ANI گزارش به نقل از کاپیتان.

ایران صبا نیز آرزو آنها را ‘بهترین’ آنی گزارش هوایی هند کاپیتان عنوان کرد و گفت. “همه ATCs از بمبئی به فرانکفورت استقبال ویژه پروازهای هوایی هند و خواست ما بسیار با افتخار در” کاپیتان گفت: با توجه به اخبار آژانس.

پس از ایران به ویژه پروازهای رفت و از طریق ترکیه و سپس آلمان حریم هوایی قبل از رسیدن به مقصد آن است.

هوایی هند سخنگوی حاضر به اظهار نظر در این موضوع.

هوایی هند به امضا قرارداد با چهار کشور آلمان کانادا فرانسه و ایرلند به منشور 18 پرواز برای کمک به شهروندان این کشور سرگردان در هند به دلیل مستند برای رفتن به خانه هواپیمایی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل راجیو Bansal گفت: در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید