AIPAC بازدید در ساندرز بیش از ‘نفرت انگیز’ انتقاد: واقعا شرم آور’

آمریکا کمیته امور عمومی اسرائیل (AIPAC) اخراج در ایالت برنی ساندرزسناتور SandersSchiff انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’ Buttigieg کمپین ادعای ‘بی نظمی در نوادا قفقاز نظرسنجی: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیشتر (I-Vt.) یکشنبه شب پس از او گفت که او نمی خواهد شرکت در سازمان کنفرانس سالانه و متهم آن را از ارائه یک پلت فرم برای رهبران که “ابراز تعصب و مخالفت با حقوق فلسطینی.”

در بیانیه ای AIPAC ارسال شده به توییتر طرفدار اسرائیل گروه ساندرز گفت: “هرگز با حضور ما در کنفرانس و آشکار است که از او ظالمانه نظر.”

“در واقع بسیاری از خود را در سنا و مجلس دموکراتیک همکاران و رهبران صحبت از پلت فرم ما به بیش از 18 ، 000 آمریکایی ها از به طور گسترده ای در زمینه های متنوع – دموکرات ها و جمهوریخواهان و یهودیان و مسیحیان آمریکایی های آفریقایی تبار اسپانیایی آمریکایی ترقی خواهان, جانبازان, دانش آموزان, اعضای تجاوز+ جامعه – که شرکت در این کنفرانس اعلام حمایت خود را برای روابط آمریکا و اسرائیل” این گروه در بیانیه ای گفت:.

تبلیغات

“با درگیر شدن در چنین نفرت انگیز حمله در این جریان هر دو حزب سیاسی آمریکا رویداد سناتور ساندرز است که توهین به خود را بسیار خود و همکاران و میلیون ها نفر از آمریکایی ها که ایستاده با اسرائیل” سازمان ادامه داد. “واقعا شرم آور است.”

لابی گروه دیدگاه در پاسخ به یک جفت توییتهایی ساندرز ارسال پیشتر در روز یکشنبه.

“مردم اسرائیل حق دارند برای زندگی در صلح و امنیت است. بنابراین مردم فلسطین. من باقی می ماند در مورد پلت فرم AIPAC را فراهم می کند برای رهبران که بیان تعصب و مخالفت با پایه حقوق فلسطینی” ساندرز توییتی در اشاره آشکار به نخست وزیر اسرائیل , بنیامین نتانیاهو,بنیامین (بی بی) NetanyahuMORE. “به همین دلیل من نمی خواهد حضور خود را در کنفرانس.”

“به عنوان رئیس جمهور من را حمایت حقوق هر دو طرف اسرائیلی و فلسطینی و انجام همه چیز ممکن است برای آوردن صلح و امنیت به منطقه” او ادامه داد.

در سال گذشته ساندرز یکی از تعدادی از دموکرات ریاست جمهوری مدعی است که قلم این گروه در کنفرانس سالانه – یک رویداد به عنوان مهم کمپین توقف برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری – که نتانیاهو دولت مواجه موشکافی از ترقی خواهان بیش از آن در درمان فلسطینی ها است.

خود را کش رفتن در غروب آید ماه پس از سناتور به نام نتانیاهو ائتلاف “right-wing جرات می گویم نژادپرستانه دولت” و او را متهم کرد “درمان مردم فلسطین بسیار ناعادلانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>