دهلی نو: وجود دارد در حال حاضر خواهد شد جدا بیمارستان برای درمان Covid-19 در هند, وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز یکشنبه گفت:. تصمیم گرفته شد در جلسه برگزار شده توسط کابینه وزیر راجیو Gauba در صبح روز یکشنبه خبر داد.

“این خواهد بود که یک ایده بهتر است برای درمان افراد مبتلا به Covid-19 تعیین شده در بیمارستان. ما را شناسایی کرده اند موسسه ملی سرطان در تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) برای Covid-19 که 800 تخت بیمارستانی در هاریانا را ژججر” گفت: Balram Bhargava مدیر کل در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR), دهلی نو, و, وزیر, وزارت بهداشت, تحقیقات یک بخش تحت وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

وزارت بهداشت گفته است: “در حال حاضر تمرکز بر شکستن زنجیره انتقال ویروس است. در حالی که این کشور است که پله برای شناسایی آزمون منزوی و درمان بیمار به دولت دستور داده است تا بیش از 1200 بیشتر هواکش برای آمادگی اضطراری. دولت همچنین گفت که این مرکز توصیه متحده به قطع خدمات دیگر از خدمات ضروری اعم از سلامت مواد غذایی روزانه اقلام و ضروری جنبش است.

“ما باید برای متوقف کردن حرکت مردم از آنجا که ما نیاز به متوقف کردن زنجیره انتقال. ما پیشنهاد متحده تمام کمک های مالی هر کدام که مورد نیاز است در طول مستندات در صورت نیاز آن را ممکن است تمدید شود. این مهم است که به اعمال برخی از محدودیت. گفت: Lav Agarwal مشترک وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

در همین حال دولت بوده است تست نمونه برای Covid-19. با توجه به ICMR در یکی از آخرین هفته راس تحقیقات آژانس تست شده 5,000 نمونه. “ما افزایش آزمایشگاه های دولتی به 111 در حالی که حداقل 60 خصوصی labs ثبت شده است” گفت: Bhargava.

“Coronavirus بسیار قوی در دوره انتقال است. متعددی وجود دارد که اتباع هند که مایل به بازگشت به هند از ویروس-آمار کشور است. ما نیاز به آنها را منزوی و سپس فقط آن را امکان پذیر خواهد بود به شکستن زنجیره ای از انزوا” گفت: Balram Bhargava.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de