سن یک عامل نیست برای این گروه از زنان از تریسور که با داشتن یک توپ والیبال

“چه کسی فکر می کردم که من می پوشند, کوتاه, برای اولین بار در سن 47 و برنده مدال طلا؟” Sajitha رحمان می گوید با خنده دلچسب. او یک عضو از تیم والیبال آمد که تا trumps در سوم ملی, کارشناسی ارشد, بازی های برگزار شده در اوایل این ماه در وادودارا در گجرات.

برنده ویژه برای 47 ساله Sajitha و دیگر بازیکنان در تیم او از Pallimoola در تریسور همه در سن 40 و بالاتر. آنها رویال فرشتگان متشکل از زنان خانه دار خود اشتغالی و کارآفرینان و متخصصان و کارکنان دولت. برای هفت سال گذشته هر شب آنها اخذ شده است-با هم در نزدیکی زمین تمرین و یک بازی بیشتر در برابر یک تیم متشکل از فرزندان خود! و پیروزی در وادودارا بود زمان برای کودکان به نوبه خود cheerleaders برای بزرگان خود را.

آنها معرفی شدند به ورزش زنان از طریق ادغام و رشد از طریق ورزش (بال) راه اندازی شده توسط NA Vinaya یک افسر پلیس در تریسور آکادمی پلیس. “چند زنان تیم تشکیل شد در تریسور از طریق این ابتکار است. اما برخی از تیم رو منحل کرد. اما ما در هیچ خلقی به آن باد. به جز در روزهای یکشنبه ما بر روی زمین توسط 4.30-5 در شب و بازی تا آن را تاریک می شود می گوید:” 51 ساله Sheela Varghese یک پرستار در یک مرکز بهداشت.

Some players of Royal Angels at their daily training session at Pallimoola in Thrissur

برخی از بازیکنان سلطنتی فرشتگان در روزانه خود جلسه آموزشی در Pallimoola در تریسور | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

به جز گاه به گاه هدایت از یک مرد مربی تیم بوده است خود به خود پس از شکل گیری آن است. “در ابتدا وجود دارد 20 از ما. اما برخی از آنها کاهش یافته است با توجه به دلایل شخصی. در حال حاضر هفت تا 10 از ما به طور منظم تمرین در زمین” Sajitha می افزاید. هیچ یک از آنها تا به حال بازی والیبال تا بال معرفی آنها را به بازی.

“ما به دنبال به جلو برای برخی از مرتب کردن بر اساس از ورزش به نگه داشتن خود را از نظر جسمی و ذهنی فعال است. که زمانی که والیبال پیشنهاد شد. حتی اگر ما تا به حال هیچ سرنخی در مورد این بازی به تدریج آن را تبدیل به یک بخشی از زندگی ما می گوید:” Sindhu Prakashan, 42, یک خیاط حرفه ای. Sajitha به یاد می آورد که در ابتدا آنها استفاده می شود به خانه می آیند در درد پس از جلسات آموزشی.

چالش های خاموش میشه

“اما ما هرگز داد و آن را در نهایت تبدیل به یک شور و شوق. ما احساس جوان در T-پیراهن و پیگیری مناسب! با یک زمین همه به خودمان ما در یک جهان متفاوت است در دسترس نباشد. این بازی در آورده و انضباط به زندگی ما. ما در زمان شرکت در مسابقات برگزار شده توسط شرکت و هر یک از بازی های تقویت اعتماد به نفس ما,” او می گوید.

همه آنها برجسته و حمایت از خانواده خود را. در حالی که بسیاری در این محله بودند و تردید که آیا آنها می چسبد بازی برای همسران و کودکان هرگز به آنها را. “افرادی بودند که فکر می کردند که صدمات ممکن است در متقاعد کردن ما به دور ماندن. برخی دیگر فکر آنچه که ما قرار بود برای به دست آوردن با بازی در این سن” Sajitha شرح و تفصیل.

وجود دارد کاملا چند که تمسخر بازیکنان گفت: آنها تا به حال نه وزن از دست داده با وجود عرق کردن آن را. “ما به آنها بگویید که ما در آن به ریختن کالری است. این است که برای حفظ خودمان ذهنی و جسمی فعال است. آن را نگه می دارد به ما متصل شده و خوشحال از آنجا که ما بسیار سرگرم کننده و خنده در طول آموزش. من سالم تر از بسیاری از زنان در سن!” Sheela خنده. در حال حاضر دختران و پسران جوان در این منطقه نیز با پیوستن به آنها را در طول جلسات تمرین.

Players of Royal Angels at their daily training session

صحبت کردن در مورد پیروزی در وادودارا این تیم می گوید که آنها آماده نیست برای این بازی بزرگ است. “ما تنها در داخل و اطراف پرور و اولین بازی ما در خارج از منطقه بود دولت-سطح رقابت در تریواندروم. و هنگامی که ما انتخاب شدند به نمایندگی از دولت در سطح ملی در ابتدا ما عصبی است. بعد ما آموزش دیده با برخی از سابق بازیکنانی که با ما در این مسابقات به عنوان به خوبی. این فرصت را به معنای بسیار است که ما احساس نمی کند بی دست و پا مورد جایگزینی مسیر ما مناسب با شورت می گوید:” Sajitha.

همه آنها برنامه ریزی برای بازی بازی به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانند. Lijisha نند در حال حاضر مشغول به کار در تریواندروم است که به دنبال به جلو به گرفتن درس از مربیان حرفه ای در پایتخت پس از او از دست رفته است در این جلسات آموزشی با هم تیمی های او. “زمان ما بر روی زمین با ارزش است برای ما. بهتر است از صرف ساعت در مقابل تلویزیون” Sajitha اصرار دارد. سه سلامتی برای برندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>