پس از تلاش سال دیتون تظاهرات در اطراف 4-رتبه بندی تیم بسکتبال کالج

دیتون اوهایو — Trey Landers جان سالم به در یکی از شهر خود را بدترین لحظات. در حال حاضر او را به کمک به یکی از بهترین حالت آن است.

یک دیتون بومی ارشد گارد کمک کرده است رهبری دانشگاه دیتون تیم بسکتبال را به بهترین خود را شروع و تا کنون در 27-2 و به شماره 4 در زمان آسوشیتد پرس نظرسنجی بالاترین رتبه بندی در 64 سال است.

نزدیک به هفت ماه قبل از آن هر چند او در حال اجرا بود از پشت دیتون نوار به عنوان یک فرد مسلح با نزدیک شدن با یک حمله از نوع سلاح.

مردم خوش آمد می گوید و یا ایمیل به “فقط تشکر کنم و هم تیمی های من برای همه چیز در حال انجام در حال حاضر” Landers گفت. “تیم ما کمک به شهر با هم کمی. … آن را بزرگتر از ما.”

دیتون شده است تلاش برای چندین دهه آن زمان جمعیت برخی از 140,000 از نزدیک به دو برابر است که در سال 1960. آن امضای شرکت NCR نقل مکان کرد به گرجستان نزدیک به جنرال موتورز کارخانه بسته شده و در سال های اخیر مواد مخدر بحران سخت است.

و پس از آن آمد 2019 چه شهردار نان Whaley تماس “یک helluva سال است.” تنش بالا بود در اطراف یک Ku Klux Klan تجمع در مرکز شهر در ماه مه و پس از گردباد ویرانگر.

و در اوایل صبح Aug. 4 یک فرد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در شهر اورگان سرگرمی منطقه. او را کشته و نه نفر در 32 ثانیه قبل از پلیس و او را کشتند.

Landers وارد شده بود در آنجا با دو نفر از دوستان فقط چند دقیقه زودتر. آنها شنیده رگبار شلیک شد و دست پاچه توده با عجله به این باشگاه عقب به جایی که آنها بودند. Landers زد و پریدند حصار.

“این سخت است برای اجرای آن گفت: Landers. “این یک تصویر بصری است که همیشه در سر من. شما نمی توانید سازمان ملل متحد-دیدن برخی از این مسائل.”

آن را نیز برانگیخته آسیب زا در دوران کودکی حافظه, از دست دادن پدرش رابرت بود که به ضرب گلوله در خارج از فروشگاه در دیتون در هنوز حل نشده مورد. “من حدود 8 سال پس از من آگاه بود … پس از آن باعث می شود شما فکر می کنم آن را به ارمغان می آورد بسیاری از سوالات.”

Landers به نام خود مربی آنتونی گرانت و دیگر افراد نزدیک به او را به صحبت کردن از طریق احساسات خود را. Landers به زودی متمرکز در بازی بسکتبال, بازی و هم تیمی های خود کمک به او را به مقابله.

به عنوان شهر آغاز فرایند درمان Whaley یک UD آلوم اتخاذ شعار: “ما در حال رفتن را از طریق زمستان با آگهی.”

Unranked به شروع فصل این تیم در 18 بازی برنده خط خط از دست دادن تنها به کانزاس در وقت اضافه و کلرادو است.

آگهی مسجل اقیانوس اطلس 10 عنوان با 82-67 پیروزی بر دیویدسون در شب جمعه در UD عرصه یک فرصت برای شهرستان به جشن پس از آن چالش است.

“ما بیرون رفتن و بازی برای دیتون هر روز” گفت: اوبی Toppin که تا به حال 23 امتیاز و 12 ریباند. “آنها تا به حال دو تراژدی که فشار ما به کار سخت تر در هر روز است.”

با هیچ اصلی-لیگ-سطح طرفدار تیم های ورزشی در دیتون آگهی به مدت طولانی محبوب در این شهر که میزبان “چهار” بازی برای شروع مسابقات NCAA. یک رکورد 14 sellouts این فصل از 13,409-صندلی عرصه کمک نگه داشتن آگهی شاداب.

گرانت که در بازگشت به دیتون سه سال پیش به عنوان سر مربی بعد از بازی برای آگهی از سه دهه پیش گفت: مربیان باید به بازیکنان صحبت کرد “در مورد شادی شما می تواند به دیگران, آیا آن را به دلیل اتفاقاتی که آمار جامعه ما و یا شاید آن را فقط به کسی که رفتن را از طریق بار دشوار است.”

“این همیشه یک رابطه عاشقانه با این, شهرستان, جامعه, و, آگهی,” او گفت:.

دن Sewell یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>