پس از تجدید سازمان, 3, هندی-منبع نمایندگان مجلس در کابینه بریتانیا – Rishi Sunak است که وزیر امور مالی Alok Sharma جدید کسب و کار, منشی,

لندن:
Rishi Sunak پسر در قانون Infosys بنیانگذاران Ramarao Narayana Murthy, در روز پنج شنبه جایگزین پاکستان صدراعظم ساجد جاوید به عنوان صدراعظم از خزانه (وزیر دارایی) از پادشاهی متحده, در حالی که Alok Sharma منصوب شد کسب و کار وزیر در کابینه.

با این وجود در حال حاضر سه نفر از نمایندگان مجلس هند-منبع در نخست وزیر بوریس جانسون کابینه.

با توجه به گزارش های رسانه ها تصمیم می آید فقط چند هفته قبل از جاوید بود که تنها هشت ماه در کار خود بود را به پرده انگلستان بودجه در مارس 11, تنظیم دولت مالیات و هزینه های برنامه.

Sunak که 39 ساله خزانه دبیر کل یک متحد نزدیک جانسون.

در ضمن Alok Sharma, وزیر سابق امور خارجه برای توسعه بین المللی شده بالا به نقش وزارت کار و امور کسب و کار و انرژی و استراتژی صنعتی.

Sharma, 51 را نیز رئیس جمهور از COP26 بزرگ-بلیط اجلاس آب و هوایی سازمان ملل متحد است که با توجه به برگزار می شود, در گلاسکو در نوامبر این سال است.

Sharma, 51 منصوب شد نخست وزیر زیرساخت های ایران به هند در سال 2016.

مدت کوتاهی پس از نخست وزیر بوریس جانسون خورند انگلیسی کابینه, سه, نمایندگان مجلس از مبدا از جمله خانه جدید وزیر Priti پاتل امروز امن کابینه کرسی خود را در مجلس.

جانسون در ماه ژوئیه گذشته, حال منصوب پاتل به عنوان خانه جدید ، پس از توسعه امور خارجی وزیر S Jaishankar تا به حال بیشتر تمدید تبریک یادداشت به او “دوست خوب” Priti پاتل در این مناسبت است.

متولد به گجراتی پدر و مادر که فرار کرد به اوگاندا در دهه 1960 پاتل یک بحث شکل است که حمایت بازگرداندن مجازات اعدام و قبلا خواسته کمک های خارجی به هدف گیریم.

او برگزار شد توسعه بین المللی کار, نمونه کارها در سابق نخست وزیر ترزا ممکن است دولت اما او مجبور به استعفا شد به صورت بسیار نابخردانه مستقل سفر به اسرائیل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im