پس از قطعی در توزیع کالاهای ضروری MHA هشدار متحده

دهلی نو: اتحادیه وزارت خانه ارسال کرده است یک هشدار شدید به دولت ها به درستی پیاده سازی زنجیره تامین دستورالعمل.

در نامه نوشته شده توسط دبیر خانه اتحادیه آجی Bhalla به تمام کشورهای اتحادیه صفحه اصلی وزارت بهداشت با اشاره به موارد “مانعی در عملکرد ضروری کالا زنجیره تامین”. این وزارت در حال حاضر خواسته متحده برای پیاده سازی مستند دستورالعمل برای اطمینان از صاف جنبش از درون و درون کشوری محموله و کامیون و کارگران و همچنین عملکرد انبارها و انبار سرد.

وزارت شروع به پریدن کرد به اقدام پس از آن دریافت شکایت از کامیون های حامل کالاهای ضروری بازداشت شدند همراه با کارگران درگیر در توزیع خدمات ضروری است. این وزارت در حال حاضر دستور اظهار داشت: برای اجرای این مرکز سفارش “در متن و روح” و موضوع e-می گذرد برای کسانی که درگیر در ضروری بخش خدمات است.

این وزارت نیز به کارگردانی متحده اجازه می دهد تا به صورت صاف و عبور کامیون های حامل هر دو ضروری و غیر ضروری کالا همراه با کامیون خالی را انتخاب کنید تا کالا برای توزیع بیشتر.

“این مقررات را اعمال می شود به تمام مناطق دیگر از مناطق نیاز به مهار قرنطینه و نظارت اقدامات (نقاط) طبق دستورالعمل وزارت بهداشت و رفاه خانواده” این MHA منظور متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>