آدام اسکات برنده در Riviera و در این زمان آن را شمارش

Adam Scott فکر امن گلوله او را به خارج از خود را در ظروف سرباز یا مسافر در 15 سوراخ در Riviera در لس آنجلس دانستن آن احتمالا هزینه و او را دو شات منجر شود اما هنوز این مسابقات است.

در یک جمعه پر از اشتباهات بزرگ و نابهنگام اشتباهات اسکات ذهن خود را تغییر.

“من فکر کردم شما می توانید شاید برنده شدن در این مسابقات اگر شما ضربه زیادی پیچ در اینجا.’ بنابراین من فکر کردم من نیز ممکن است برای آن” اسکات گفت: پس از دو شات پیروزی در پیدایش دعوتی این یکی که شمارش در کتاب رکورد.

فلاپ ضربه به 5 فوت به او اجازه فرار با دیو. دو سوراخ او در 10 پا زدن توپ مرغک برای دو شات کوسن و انجام است که به یک 1-تحت-پر و با پیروزی احساس عقب افتاده.

اسکات برنده استرالیا PGA دو ماه پیش و تا به حال بازی های برگزار شده پس از آن. هنوز, آن را به حال شده است نزدیک به چهار سال از گذشته خود PGA Tour پیروزی. که تغییر در Riviera مورد علاقه خود را در یک روز پس از تخریب هیچ یک شات بهتر از 68.

اسکات ساخته کلاچ putts برای مرغک پر و دیو. اما این تصمیم و شات ایستاده بود.

“من تا به حال کمی از این نوع از ذهن-مجموعه نه فقط امروز بلکه تمام هفته از ‘آنچه را که من برای از دست دادن؟’ … به خودم یک فرصت خوب برای گرفتن در دایره برنده در تور PGA,” او گفت:.

پیروزی می آید 15 سال پس از اسکات برنده یک حذفی در ریویرا است که به حساب نمی به عنوان رسمی به دلیل باران کوتاه این مسابقات به 36 سوراخ. او به دست آورده هر بیت از این پیروزی 14 بر PGA Tour و 29 در سراسر جهان است.

نزدیک به یک دوجین بازیکن تا به حال یک شانس برای برنده شدن. پنج بازیکن تا به حال به اشتراک گذاری از سرب در برخی از نقطه.

اسکات برنده دو عکس بیش Sung Kang آغاز شده که عقاب-دو دیو و شات 69; اسکات براون که بازی دیو رایگان در پشت نه برای 68; و مت Kuchar که تا به حال 72.

زنان استرالیا,: هفت بار عمده قهرمان Inbee پارک دیدم هفت شات منجر به کوچک شدن دو قبل از پیروزی با سه سکته مغزی در آدلاید به کسب اولین LPGA عنوان در تقریبا دو سال است. پارک سابق جهان شماره 1 bogeyed 14 و 16 سوراخ شد و دو عکس پیش از امی اولسن قبل از دوره نقاهت. اولسن تا به حال 3-تحت 70 به پایان رسید و در 11-تحت 281. پارک در 74 به پایان در 278.

Chubb کلاسیک: اسکات پارل غلبه سه شات کسری بودجه با 8-تحت 63 به پیروزی در ناپل فلوریدا., دو عکس بیش از باب استس. این پارل سوم حرفه ای عنوان در تور PGA قهرمانان و او گذشت 5 میلیون دلار در درآمد حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>