آدم Henrique آگهی های اردک را به نفع خود

آدم Henrique به ثمر رساند و دو بار کارتر Rowney حال shorthanded هدف و اردک را شکست داد آریزونا شغالها 4-2 چهارشنبه شب در آناهایم.

Hampus Lindholm نیز به ثمر رساند برای اردک که برنده سه چهار. درک اعطای اضافه شده دو کمک و جان گیبسون متوقف 25 عکس.

Henrique — که منجر اردک با 17 گل رو رفتن پیش با نمره 3:51 باقی مانده در اولین دوره است. اندرو Kase ساخته شده حرکت چرخش و گود جن به Henrique در مقابل, راه اندازی مرکز سوم خود چند هدف بازی این فصل است.

رعد و برق 4 پادشاهان 2: Tampa Bay برنده در پشت گل پیروزی را به ثمر رساند توسط اریک Cernak.

همه پادشاهان ” بازیکنان نشان داد تا به مرکز استیپلز پوشیدن کوبه برایانت کشباف قبل از آرنا اولین رویداد ورزشی برایانت پس از مرگ در سقوط یک هلیکوپتر. پادشاهان نیز افتخار برایانت و دیگر قربانیان تصادف با یک pregame تصویری ادای احترام و 24 ثانیه لحظه سکوت.

پادشاهان defenseman به خود جلب کرد بی باک خارج از صف به دلیل نامعلومی صدمه پایان دادن به طولانی ترین بازی ها — بازی رنگ اثر خط (460) در تاریخ حق رای دادن.

Maple Leafs 5 ستاره 3: Mitchell Marner راه اندازی تورنتو اول دو گل و برگها افرا نگه داشته تا خود را از بالا به ثمر رساند راه در جاده ها است. Marner را فانتزی می گذرد به Auston متیوز و ژاک هایمن آغاز تورنتو در راه به آن هفتمین پیروزی در آن گذشته هشت جاده بازی ها.

شکارچیان 5, پایتخت 4: Yannick وبر به ثمر رساند و به رفتن پیش با هدف 4:37 چپ در دوره سوم برای نشویل در واشنگتن است.

شعله های آتش 4, Oilers 3: اندرو Mangiapane به ثمر رساند دو گل در قوانین و مقررات برای بازدید از کلگری که در غالب یک shootou.

Ullmark به روز رسانی: بوفالو دروازه بان لینوس Ullmark انتظار می رود که حداقل سه هفته به دلیل پایین بدن دچار آسیب شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>