آدم Henrique آگهی های اردک را به نفع خود

آدم Henrique به ثمر رساند و دو بار کارتر Rowney حال shorthanded هدف و اردک را شکست داد آریزونا شغالها 4-2 چهارشنبه شب در آناهایم.

Hampus Lindholm نیز به ثمر رساند برای اردک که برنده سه چهار. درک اعطای اضافه شده دو کمک و جان گیبسون متوقف 25 عکس.

Henrique — که منجر اردک با 17 گل رو رفتن پیش با نمره 3:51 باقی مانده در اولین دوره است. اندرو Kase ساخته شده حرکت چرخش و گود جن به Henrique در مقابل, راه اندازی مرکز سوم خود چند هدف بازی این فصل است.

رعد و برق 4 پادشاهان 2: Tampa Bay برنده در پشت گل پیروزی را به ثمر رساند توسط اریک Cernak.

همه پادشاهان ” بازیکنان نشان داد تا به مرکز استیپلز پوشیدن کوبه برایانت کشباف قبل از آرنا اولین رویداد ورزشی برایانت پس از مرگ در سقوط یک هلیکوپتر. پادشاهان نیز افتخار برایانت و دیگر قربانیان تصادف با یک pregame تصویری ادای احترام و 24 ثانیه لحظه سکوت.

پادشاهان defenseman به خود جلب کرد بی باک خارج از صف به دلیل نامعلومی صدمه پایان دادن به طولانی ترین بازی ها — بازی رنگ اثر خط (460) در تاریخ حق رای دادن.

Maple Leafs 5 ستاره 3: Mitchell Marner راه اندازی تورنتو اول دو گل و برگها افرا نگه داشته تا خود را از بالا به ثمر رساند راه در جاده ها است. Marner را فانتزی می گذرد به Auston متیوز و ژاک هایمن آغاز تورنتو در راه به آن هفتمین پیروزی در آن گذشته هشت جاده بازی ها.

شکارچیان 5, پایتخت 4: Yannick وبر به ثمر رساند و به رفتن پیش با هدف 4:37 چپ در دوره سوم برای نشویل در واشنگتن است.

شعله های آتش 4, Oilers 3: اندرو Mangiapane به ثمر رساند دو گل در قوانین و مقررات برای بازدید از کلگری که در غالب یک shootou.

Ullmark به روز رسانی: بوفالو دروازه بان لینوس Ullmark انتظار می رود که حداقل سه هفته به دلیل پایین بدن دچار آسیب شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma