بازیگر Neeraj Madhav ‘ضربان’ مستند بلوز با Malayalam آهنگ رپ

Mollywood بازیگر Neeraj Madhav گرفته شده ضرب و شتم مسیر به ماندن شادمان میان مستند بلوز. او به تازگی نوشته شده در رسانه های اجتماعی یک تصویری از او آواز رپ تعداد در Malayalam, ‘Oru Kadha Parayam’ که او تا به حال نوشته شده به بیت رایگان از اینترنت دریافت کنید. “‘Oru Kadha Parayam’ است که از لحاظ فنی در mixtape سبک به عنوان ضربان قرض گرفته بود, نوشته شده در دو ساعت یا بیشتر می گوید:” رقصنده-تبدیل-بازیگر که در برجسته بالیوود وب مجموعه مرد خانواده در سال گذشته است.

آهنگ تصویری که رفته ویروسی را نشان می دهد Neeraj در یک دور گردن تی شرت سیاه و سفید و یک کلاه snapback, کلاه فرسوده به عقب در درست هیپ هاپ سبک crooning آیات و به آرامی پیچ به ریتم. “این ویدئو به ضرب گلوله کشته شد در تلفن در محل اقامت من در کالیکوت (در کرالا). من تا به حال ضربه بازی با صدای بلند بر سخنرانان در پس زمینه. وجود دارد مخلوط کردن و یا تسلط,” او می گوید:, و اضافه کرد که دو و نیم دقیقه ای دنباله دستگیر شد در یک واحد است. البته Neeraj که در گذشته دیده می شد در Mollywood در Gauthamante Radhamتا به حال به یاد بگیرند که کل شعر توسط قلب.

 

Neeraj می گوید که او تصمیم به رفتن در یک آهنگ رپ پس از شروع به احساس یک نی نی بی قرار از چند هفته به مستند. “من احساس نیاز به قلم کاری خلاق است. اما من واقعا در خلق و خوی به تلاش تمام عیار و کامل اسکریپت یا هر چیزی از آنچه در جریان است در اطراف (Covid-19) است که واقعا در مورد. من به دنبال چیزی جمع و جور و موثر,” او می گوید.

موسیقی برای او است “منطقه آسایش” و این بار به عنوان یک خیاط ساخته شده متوسط به “دریچه” به مقید کردن انرژی است. “زمانی که شما احساس می کنید کم پیدا کردن راه خود را… گوش دادن به صدای درونی خود را و پیدا کردن خود را الهام بخش است. این پیام عمومی من در نظر گرفته شده برای انتقال از طریق شعر می گوید:” Neeraj فهرست امثال Lil Wayne, Eminem, منطق, Kendrick Lamar و Busta Rhymes به عنوان برخی از مورد علاقه خود غربی رپرهای.

بازیگر احساس می کند که رپ و هیپ هاپ به عنوان ژانرهای در حال به دست آوردن محبوبیت در هند به خصوص پس از به رسمیت شناختن, Ranveer Singh-starrer بالیوود موسیقی درام خندقها پسر در سال گذشته که حول داستان یک خیابان رپ. “شخصا رپ یک نوع موسیقی من اعتصاب پرنیان با. شاید چون من یاد گرفتم چگونه به بازی chenda زمانی که من بود جوان پس هر دو در درجه اول بر اساس ضربان. من برای پیدا کردن آن نشاط بخشی,” او توضیح می دهد.

بر روی صفحه نمایش بزرگ-جبهه Neeraj است که در انتظار انتشار Kaبه کارگردانی Rajeeshlal Vamsha که در آن او نقش سرب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>