بازیگر آنو حسن پیشتاز به دیجیتال جریان با یک آشپزی نمایش

زمانی که او به سختی نه سال, Anu حسن اول آشپزی پیروزی بود و یک پلوی سبزی جات ساخته شده از ابتدا در مورد علاقه او “Rukmini” اجاق گاز. او هنوز هم پرورش تصویر روشن از درخت نارگیل در حیاط خلوت زیر سایه آن آزمایش های خود در زمان شکل بر روی یک آجر اجاق گاز است. رابطه خود را با مواد غذایی می رود راه طولانی. و آن را تعجب آور نیست که این بازیگر میل شدید برای پخت و پز هنوز هم قوی و هم اکنون می توانید جریان دیجیتالی. او مدت زمان طولانی همکاری با نشریه JFW (فقط برای زنان) است که در حال حاضر تراوش به محیط دیجیتال با پخت مجموعه با عنوان مجموعه طبخ توسط آنو حسن است که می تواند جریان آنلاین از امروز.

“پخت و پز برای برخی از مردم یک هنر است و برای دیگران یک علم است. هر آن ممکن است برای هر کس باید آن را یک شادی است. وجود دارد هیچ نقطه ای در fussing در مورد کمال است. این همه در مورد غرایز. در این معنا وجود دارد درس زندگی مخفی در عمل پخت و پز می گوید:” آنو اضافه کرد که موازی پخت و پز تساوی با زندگی چیزی است که او را مورد بحث نشان می دهد.

12-قسمت-طولانی تامیل سری طول می کشد در یک نور دل رویکرد به مواد غذایی فلفلی با خنده دار حکایات و خاطرات از آنو زندگی. سبک امضای خود را از معرفی ظریف طنز می ایستد به عنوان برجسته.

این دستور العمل سرپرستی JFW تیم جیغ ساده و relatable. “آشپز Ram کومار و JFW تصمیم گرفت در این دستور العمل است. پس از آن دیجیتال, جریان, ما تا به حال به نگه داشتن فرآیندهای واضح و سریع است. USP این واقعیت است که ما آن را یک فرآیند شاد برای مخاطبان” در ادامه Anu. پس از فیلم برداری او احساس می کند که وجود دارد دو نوع متمایز از مخاطبان که ممکن است پیدا کردن نشان می دهد جالب — کسانی که فکر می کنم که پخت و پز دشوار است و در نهایت متوجه آن نیست; و کسانی که مانند او سبک ارائه.

گوشت گوسفند نوک برگشته flyknitمیگو مالابار کاری و انواع کوکتل های شیری هستند و برخی از غذاهای آنو طول می کشد و مخاطب را از طریق. “من باور دارم که ما لازم نیست که صبر و شکیبایی و یا زمان برای انجام دستور العمل های پیچیده دیگر. به همین دلیل است که آنها نیز درخواست تجدید نظر به مخاطبان جوان که می خواهید آسان رفع” آنو می گوید. این واقعیت است که آن را در دسترس در یک پلت فرم دیجیتال نیز به مخاطبان این راه گریز را به دستور العمل های خود را در زمان و سرعت.

دریافت مجموعه طبخ توسط آنو حسن راه اندازی خواهد شد در فوریه 5, در JFW کانال یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر