فعالان را نقاشی خیابانی نقاشی دیواری در خارج از جف بزوسجفری (جف) Preston BezosPelosi: ‘بسیار خطرناک’ به خصوصی اداره پست بیش از 30 آمازون کارگران در نیویورک انبار تست مثبت برای coronavirus: گزارش Hillicon دره: خانه Dems فشار برای B در دولت انتخابات بودجه | آمازون تعلیق بیش از 6000 فروشندگان برای قیمت سنگ آهن در بازار | گوگل می گوید: 18M مخرب coronavirus ایمیل های ارسال شده روزانه بیشتر‘s واشنگتن دی سی اقامت خواستار آن است که مدیر عامل شرکت آمازون ارائه حفاظت بهتر از خود شرکت کارگران در میان coronavirus بحران است.

نقاشی دیواری است که رنگ قرمز و زرد و خواند “حفاظت از آمازون کارگران” در حالی که تصاویر از کارگران با پوشیدن ماسک محافظ نشان داده شده در بالای کلمات.

تبلیغات

اجرای قانون بود و در حال حاضر در سراسر فرایند حصول اطمینان از فضای روشن بود نه مردم برای ایجاد نقاشی دیواری, همه در حالی که با پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی و باقی مانده شش فوت از هم جدا.

تماشاگران در صحنه گزارش هیچ حرکتی از بزوس محل اقامت به عنوان فعال نقاشان به پایان رسید اعتراض خود را تصویرسازی در حدود یک ساعت.

کارگران ضروری کسب و کار مانند آمازون را ابراز شکایت از ناکافی درمان در این بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به اعتصاب و تظاهرات در سراسر کشور است.

کارکنان در تعدادی از شرکت ها خواستار خطر پرداخت بیشتر در دسترس تجهیزات حفاظتی و بهتر مراقبت های بهداشتی.

بیش از 130 آمازون امکانات گزارش داده اند که حداقل یک کارمند تست مثبت برای coronavirus.

این شرکت خطاب به برخی نگرانی های مطرح شده توسط کارکنان مانند تعهد به افزایش تسهیلات تمیز کردن پروتکل ها و اعمال اجتماعی فاصله برای کارگران است.

کارگران از آمازون خارج شده و هدف در میان کسانی که برنامه ریزی برای اعتصاب در روز جمعه در اعتراض به استانداردهای ایمنی در کسب و کار در سراسر کشور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de