فعالان و شبان سو فرماندار تگزاس در طول اقامت در خانه سفارش

فعالان و شبان واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) در طول اقامت خود را در خانه سفارش پنج شنبه گفت: آن را نقض حقوق اساسی.

استیو Hotze یک محافظه کار فعال و چندین هوستون-منطقه کشیشان متهم به دولت فرماندار و تگزاس دادستان کل کن Paxton از “اعمال سخت گیرانه اساسی مورد نیاز” در تگزاس ساکنان در یک طرح دعوی در دادگاه واصل در Travis County, هوستون کرونیکل گزارش داد.

“هنگامی که دولت و اجزای آن شروع به عامل ها بر اساس ترس و نه از حقایق آنها در حال حاضر به هر دارو تجویز مهم نیست که چقدر مضر و عوارض جانبی ممکن است” کت و شلوار و گفت: با توجه به این وقایع.

تبلیغات

“کلیساها و کسب و کارهای کوچک در حال تعطیل و تگزاسی راست به حرکت آزادانه در مورد محدود شده است. برای تمام اهداف عملی فرماندار اجرایی سفارش به منزله یک ” قفل پایین,'” آن را بخوانید.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که مقامات دولت در حال تنظیم یک سابقه بد برای آینده حوادث با متوقف کردن اقتصاد است.

تپه رسیده به ابوت نظر.

چند تن از شاکیان نیز ثبت یک دست کت و شلوار به چالش کشیدن شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو اقامت-در-خانه جهت که تعیین شده خدمات مذهبی به عنوان غیر ضروری. روز پس از این کت و شلوار واصل شد ابوت اعلام کرد, مذهبی, خدمات ضروری در اقامت خود را در خانه سفارش دهید.

تگزاس مستند 16,455 تایید موارد COVID-19 منجر به 393 مرگ و میر و 3,677 بهبود با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>