برنامه ریزی والدین اقدام رئیس جمهور الکسیس مک گیل جانسون در پنج شنبه شب به نام برای معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenTrump می گوید چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می تواند به نگه داشتن او را از اینکه مجددا انتخاب بولتون نسخه کتاب به تاخیر افتاد — دوباره — در میان دولت را نقد تهمت شدت انتقاد کرد و در مبارزات انتخاباتی مدیر بیش نظرسنجی نشان او را انتهایی بایدن: گزارش بیشتر به طور مستقیم رسیدگی به اتهام تجاوز جنسی علیه او توسط تارا Reade سابق سنا کارمند.

“در Planned Parenthood صندوق اقدام ما معتقدیم زنان است. ما می دانیم چقدر مهم آن این است که بازماندگان پشتیبانی می شود و گوش به بازماندگان خشونت جنسی نه تنها به دنبال مراقبت در Planned Parenthood مراکز بهداشتی درمانی هر روز آنها نیز کارکنان اختصاص داده شده اعضا و هواداران” جانسون در بیانیه ای گفت.

او افزود: “ما معتقدیم که بازماندگان باید شنید, گوش دادن به جدی گرفته شود و تحت درمان با احترام و کرامت است. … معاون رئیس جمهور بایدن باید آدرس این اتهام به طور مستقیم. کشور ما گرسنه است برای رهبری بر این موضوع است. در حال حاضر زمان آن را به آنها بدهد.”

مک گیل جانسون بیانیه می آید به عنوان Reade این اتهامات را به دست آورد افزایش توجه است.

در 2019, Reade یکی از چندین زنانی که جلو آمد و گفت که بایدن را به اتهام اتوبوس ساخته شده آنها ناراحت کننده است.

ماه گذشته Reade ادعا کرد که بایدن در سال 1993 تجاوز جنسی در منزوی بخشی از کاپیتول هیل زمانی که او به عنوان یک سناتور دلاور. فیلم آموزش LaCasse سابق همسایه از Reade است گفت: در اوایل این هفته که Reade بازگو داستان اتهام حمله به او در زمان.

Reade برادر Collin Moulton شده که قبلا ادعا کرد که او به او گفت که بایدن “تا به حال دست خود را در زیر لباس های خود را در برخی از نقطه.”

Reade گفت که او گفته دیگر مواجه بایدن دستیاران در مورد اتهام حادثه پس از آن اما دستیاران که او را به نام رفته در ضبط و گفت که Reade هرگز مواجه و آنها را مورد اتهام.

Reade همچنین ادعا کرد او شکایت با دفتر منابع انسانی در سنا در مورد اتهامات نامناسب لمس هر چند خبرنگاران در این نقطه شده اند قادر به پیدا کردن شکایت. Reade گفت: او معتقد است که شکایت در مجلس سنای بایگانی در دانشگاه دلاور و مدرسه اعلام کرده است که آن را نمی خواهد رها معاون رئیس جمهور سابق را در پرونده تا زمانی که او پا به دور از زندگی عمومی است.

بایدن انتخاباتی تا شور و نشاط را تکذیب کرد Reade به اتهامات اما معاون سابق رئیس جمهور است و نه به طور مستقیم خطاب به آنها.

“معاون رئیس جمهور بایدن اختصاص داده شده خود را در زندگی عمومی به تغییر فرهنگ و قوانین در سراسر خشونت علیه زنان” معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield قبلا گفته می تپه.

“او نویسنده و مبارزه برای عبور و با عبور نمود از برجسته خشونت علیه زنان عمل می کنند. او قویا معتقد است که زنان باید حق شنیده می شود و شنیده می شود با احترام. این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل مطبوعات,” او اضافه شده است. “آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است. این اصلا اتفاق نمی افتد.”

بایدن ظاهر خواهد شد در MSNBC را “صبح جو” در روز جمعه به آدرس رسانه ها پوشش مورد Reade این اتهامات برای اولین بار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im