انطباق رشته گردشگران خارجی در میان COVID-19 مستند

تصویر اوج دنباله ای از برنده جایزه آکادمی فیلم آرگو. جز بر خلاف بن افلک تونی مندز در فیلم شانس اجرا می شود برای شخصیت در این داستان — مایکل Coyle, 33, بومی, میزوری, ایالات متحده آمریکا.

به عنوان او نگاه کرد در کابین خدمه رله دستورالعمل های ایمنی را در هواپیما او نشسته بود در به سختی ساعت پس از نارندرا نخست وزیر رفت و در هوا اعلام کرد که هند شد و وارد 21-day مستند در ماه مارس Coyle نفس آه امداد.

یک معمار کار برای دولت آمریکا او به هند آمده در معماری اکتشاف سفر از بسیاری از سایت های فرهنگی تنها به نهایت گرفتار شدن در تیراندازی بین بی رحم ویروس و دولت در backfoot. در عین حال در اینجا او نشسته و به راحتی در داخل شاید آخرین پرواز به خارج از کشور و او به اشتباه از باور شانس خود را آخرین. هواپیما توسعه یافته گیر; پنج ساعت از قطعیت بعد خدمه هواپیمایی مبتنی پرواز و ملی آمریکا بر داشت خود را از گزینه های به عنوان او ایستاده بود در خارج از دهلی ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی.

صبح روز بعد در مارس 25, هندی, فرودگاه ناودان به کشور وارد شده به مستند.

خسارت های ناخواسته

Coyle است فقط یکی از داستان های اتباع خارجی رشته در هند اگر چه او هنوز هم در بر داشت یک پوشش نقره ای. یک عامل سفر به او کمک کرد تا امن محل اقامت تا زمانی که او همچنان به جلو نقدی و ارائه اثبات این که او تا به حال نه قرارداد COVID-19.

امن در فاصله

  • هتل ها در سراسر جهان ارائه شده اند ‘قرنطینه بسته’ به صورت رشته مسافران و evacuees بازگشت به خانه. در شهرستانها مانند هنگ کنگ که دارای جمعیت بالا و تراکم که در آن بیشتر خانه ها بزرگتر از 500 متر مربع در منطقه اتاق نرخ اشغال در حتی چهار و پنج ستاره خواص بیش از 60٪.
  • در اروپا که در آن اوج ویروس’ تاثیر را آغاز کرده است نشان از کاهش روند پوش خواص مانند لو جواهر در سوئیس ارائه شده اتاق کامل با خانه COVID-19 مرکز آزمایش و round-the-clock در دسترس بودن مراقبت های پزشکی. در کشورهای جنوب شرق آسیا مانند تایلند و سنگاپور و همچنین در استرالیا, هتل ها کاهش نرخ اتاق اجاره 20-40 ٪ در تلاش برای کمک به افرادی که مایل به خود منزوی و این حرکت منجر به یک چشم انداز مثبت در اتاق اشغال این کشور در ماه آوریل به خصوص در سنگاپور است که در حال حاضر در حال تجربه یکی دیگر از افزایش در تعداد COVID-19 موارد است. در بحران-آمار نیویورک هتل چهار فصل در ماه مارس افتتاح شد امکانات خود را برای ارائه خوابگاه به خط مقدم پزشکی, کارکنان, روند که تکرار توسط دیگر ستاره هتل ها در جاهای دیگر.

Coyle در حال حاضر در انتظار روز او می تواند در نهایت پرواز به خانه. اما بسیاری دیگر نمی تواند نظر خود را به عنوان خوش شانس. هفته گذشته مقامات پلیس در Dehradun, Uttarakhand, نجات شش اتباع خارجی — همه گردشگران از ایالات متحده, فرانسه, اوکراین, ترکیه و نپال — از یک غار در ریشیکش. رشته گردشگران به حال عقب نشینی به غار پس از فرار آنها از پول و خصوصی لژ آنها شده بود و ماندن در بوت ،

“بسیاری وجود دارد گیر در سراسر هند است. برخی تا به حال هیچ پول و حتی نمی تواند استطاعت به پرداخت برای مواد غذایی است. دیگران به دنبال برخی از مسکن ارزان قیمت برای کمک به آنها در گذشته مستند. من برداشت دو مرد 60 ساله و 28 ساله که در خواب بودند در داخل یک پارک. آنها از اسپانیا هستند. خوابگاه خود تا به حال لگد آنها را پس از مستند می گوید:” Nikhil گوپتا عملیات سر در DatStop خوابگاه شش ماهه نهاد در Vasant Kunj, Delhi.

تبادل نظر در

DatStop یکی از معدود اسکان خواص در پایتخت است که نگهداری می شود درهای خود را باز در روزهای اولیه پس از مستند (آن را همچنان به انجام این کار).

“ما حدود 23 نفر در حال حاضر در اموال ما. حدود پنج یا شش تا از آنها سرخپوستان بقیه خارجی هستند. شده اند وجود دارد مردم از آلمان, مکزیک, ایالات متحده, فرانسه, آرژانتین, فیلیپین اسپانیا و انگلستان در میان دیگران. برخی از سفارتخانه ها نیز تنظیم تخلیه پروازهای بنابراین ما تا به حال حداقل 20 نفر پرواز بازگشت به خانه. در عین حال بیشتر تماس های روزمره” می افزاید: Nikhil.

کم هزینه اسکان و اقامت در آنها همواره شد خسارت های ناخواسته در بحران پس از مستند.

Foreign tourists at DatStop hostel in Delhi

بودجه هتل های زنجیره ای اویو که زیر آتش پس از گزارش از مهمانان در حال پرتاب از خواص قرار دادن یک بیانیه مجددا بر تعهد خود را به ارائه سرپناه به رشته و گردشگران است. “اویو در حال حاضر در تماس با بیش از 15 ماموریت های دیپلماتیک در هند است و در حال حاضر رشته کمک کرد گردشگران خارجی از ایالات متحده, برزیل, بلژیک, پرتغال و استرالیا و شیلی و آرژانتین و تایلند و اندونزی” این شرکت گفت: در یک پاسخ ایمیل به هندو‘s نمایش داده شد نسبت به یک اویو سخنگو اضافه کرد که این شرکت “در ادامه به شناسایی هتل از را می توان از خدمات در این ساعت از نیاز”.

مبارزه با مبارزه خوب

در مورد اواسط بازار هتل ها مهمان بودند که در حال حاضر در حال جایگزین شده اند مجاز به اقامت در این مورد نیست و حتی در چند هتل لوکس که در آن مهمانان خواسته شده بود به ترک قبل مستند با هتل انتخاب برای مدیریت خواص با اسکلتی کارکنان.

“هر مهمان که ماندن با ما قبل از این مستند داده شده اعطایی به نرخ اقامت در هتل مشابه یا مشابه/رده بالاتری از یکی از هتل ها در مجاورت. این است که نگه داشتن در ذهن کسانی که هتل در آن عملیات شده اند به طور موقت به حالت تعلیق طبق مقررات دولت می گوید:” خیزران Keswani معاون مدیر عامل, درخت لیمو هتل اواسط بازار بازیکن در بخش مهمان نوازی.

Guests at the DatStop hostel share their dinner during lockdown

مهمانان در DatStop خوابگاه خود را به اشتراک بگذارید شام در طول مستند | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

خواص مانند تاج و گروه Club Mahindra, تعطیلات, از سوی دیگر, آیا بیت خود را با ارائه خواص به عنوان قرنطینه امکانات و جای خط مقدم کارگران است. قابل توجه یاد تاج محل کاخ در بمبئی انجام گرفت در پزشکان و کارکنان بیمارستان مشغول به کار در مکان هایی مانند Bandra, Kalyan و Marol به عنوان خط مقدم کارگران در مواجهه با محدودیت و مخالفان در مستعمره مسکونی زندگی می کردند. این بود تا زمانی که شش نفر از کارکنان هتل آزمایش مثبت برای این ویروس از چند هفته پیش.

در حالی که تاسیس هتل های زنجیره ای می توانیم برای نشان دادن سخاوت در این ساعت از بحران بی دلیل و بدون ترس از سرکوب توسط مقامات محلی است و در مقیاس کوچک بازیکنانی که گرفته اند تا بخش عمده ای از وظیفه انطباق رشته گردشگران حتی اگر این به معنی مواجهه با مقاومت در جامعه آنها در عمل.

“ما شده اند قدردانی سفارتخانه اما همسایگان در ادامه به گزارش حضور اتباع خارجی از زمان به زمان, به ویژه هنگامی که یک عضو جدید ما می پیوندد و پلیس را مجبور به رها کردن به چک کنید اگر همه چیز در نظم. ما درک می کنیم که همسایگان نگران هستند بنابراین ما اطمینان اجتماعی فاصله داخل ملک و تنها اعتراف مردم با گواهی پزشکی و یک نامه بیان آنها مهمان سفارت می گوید:” Nikhil. او می افزاید: “این افراد در حال حاضر تبدیل شدن به مانند یک خانواده به ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>