آبرامز می دهد “هیچ اعتباری” به مغلوب ساختن پیشی جستن برای انتقاد از کمپ: ‘او در واقع ناشی از این چالش’

استیسی آبرامز گفت: او نمی دهد رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWH مقامات مورد بحث HHS وزیر جایگزینی زیر انتقاد از بیماری همه گیر پاسخ: وال استریت ژورنال پنتاگون رهبران در بست در مورد گام های بعدی برای سروان. برت Crozier: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن forgoes WH نشست خبری برای اولین بار از آخر هفته عید پاک تر از هر گونه اعتباری برای انتقاد گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) تصمیم به بازگشایی دولت در اقتصاد است.

“من به رئیس جمهور تهمت اعتباری ندارد و او در واقع ناشی از این چالش با به tweeting برای هفته که ما باید آزادسازی اقتصاد ما” سابق گرجستان فرمانداری نامزد بوده و به عنوان یک امکان در حال اجرا همسر برای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenThe یادداشت: قلدر منبر ممکن است backfiring برای مغلوب ساختن پیشی جستن ساندرز به تشریح مراحل در مراقبت های بهداشتی برای بایدن روز شنبه را نشان می دهد پیش نمایش: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates یک همسر در حال اجرا بیشترگفت: یکشنبه در سی ان ان “دولت از اتحادیه.”

“و هنگامی که کسی او را در آن او را به عنوان او به طور معمول می کند که خم به آنچه که او فکر می کند افکار عمومی است,” او اضافه شده است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او بود “خوشحال” با کمپ تصمیم به شروع بازگشایی کسب و کار در دولت خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

کمپ در میان اولین فرمانداران اعلام کسب و کار آغاز خواهد شد بازگشایی در دولت خود را.

آبرامز با این حال گفت: کمپ تصمیم خطرناک است.

“مشکل این است که گرجی ها در معرض خطر هستند. ما 14-بالاترین عفونت نرخ هفتم-کمترین رای تست,” او گفت:.

“ما آماده هستند و این خطرناک است تصمیم گیری است. ما نمی توانیم یک اقتصاد زمانی که افرادی که توانمند است که اقتصاد در معرض خطر هستند و تا زمانی که گرجستان می تواند ردیابی و پیگیری و درمان پس ما می توانیم بازگشایی اقتصاد,” او اضافه شده است.

سی ان ان جیک Tapperیعقوب (جیک) پل TapperSchumer می گوید او با تمرکز بر کار وقتی پرسیده شد که در مورد امکان Ocasio-کورتز چالش اصلی Whitmer دفاع اقامت در خانه سفارش: ‘ما در حال دیدن این منحنی شروع به پهن کردن کسب و کار وام وجوه تقریبا خسته به شومر Mnuchin گریبان بیش تر برخورد گفت: کمپ کاهش یافته است یک درخواست به مصاحبه در این برنامه است.

در سراسر گرجستان, شده اند وجود دارد 22,695 تایید COVID-19 موارد و 904 مرگ بر دولت داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>