سقط جنین خدمات رزومه به تگزاس باعث محدودیت در انتخابی روشهای پزشکی

سقط جنین خدمات را به نظر می رسد از سر در تگزاس پس از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) صادر شده و سفارش در هفته گذشته صورت گرفت که از اثر چهار شنبه اجازه می دهد روش انتخابی برای از سرگیری مذاکرات coronavirus بیماری همه گیر.

این خبر پس از راهب بزرگ با صدور یک فرمان اجرایی در اواخر ماه گذشته که ممنوع سقط جنین به عنوان بخشی از یک کل توقف همه الکتيو با روش های پزشکی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

سقط جنین ارائه دهندگان که به چالش کشیده این ممنوعیت در دادگاه گفت که آنها در حال حاضر معیارهای ابوت گذاشته در نظم جدید و دولت بود نه اختلاف است که ادعا می کنند در آن پر چهارشنبه تگزاس ادای احترام گزارش.

تبلیغات

وقتی پرسیده شد که در هفته گذشته اگر سقط جنین ادامه می تواند در زیر آخرین سفارش ابوت گفت: این یک تصمیم برای دادگاه با توجه به تریبون.

کل زن امکانات بهداشتی در فورت ورث Austin و McAllen, وابسته به تکزاس تمام شد باز روز شنبه با توجه به خروجی اخبار.

ابوت همچنین در هفته گذشته گفت: دولت برنامه ای برای شروع بازگشایی مختلف تگزاس کسب و کار از طریق یک سری از دستور اجرایی.

اما با وجود این لقی روش محدودیت امکانات مراقبت از بهداشت در ادامه به رزرو یک تعداد معینی از تخت برای COVID-19 بيمار به عنوان یک احتیاط.

تگزاس گزارش داد روز شنبه در مجموع 21,069 تایید COVID-19 نفر و در مجموع 543 مرگ و میر به بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>