Abhijit بانرجی پردازنده پانل مشاوره در Covid-19 دیدگاه در غرب بنگال

دهلی نو: West Bengal وزیر Mamata بانرجی روز دوشنبه اعلام کرد که برنده جایزه نوبل و اقتصاددان Abhijit بانرجی در حال رفتن به می آیند پردازنده یک مشورتی تشکیل Trinamool کنگره (TMC) به رهبری دولت برای مقابله با شیوع Covid-19 بیماری همه گیر.

Abhijit بانرجی در حال رفتن به در یک نقش مشورتی دارند و مشغول خواهد شد با تدوین یک سیاست اقتصادی به جزر و مد بیش از عواقب این بیماری همه گیر را گسترش. نوبل اقتصاد جایزه 2019 اهدا شد به Abhijit بانرجی استر دوفلو و مایکل Kremer “برای خود رویکرد تجربی به کاهش فقر جهانی” در ماه اکتبر.

“ما با تشکیل یک جهانی هیئت مشاوران (GAB) برای Covid-19 دیدگاه در غرب بنگال. ما نمی دانیم که چه مدت این آخرین و چه عوارض آن را در اقتصاد است. برای این منظور دروغ گفتن تشکیل شده است,” Mamata بانرجی گفت: در حالی که برگزاری یک مطبوعات تعامل در کلکته روز دوشنبه.

“برای این منظور ما باید منصوب چند نفر که مشهور هستند و در سراسر جهان برای خود عقل و فضل و دانش و آنها قادر خواهند بود به این سیاست ساخت بدن جهت به آن نیاز دارد. ما منصوب شده اند Dr Abhijit Binayak Bannerjee به کمیته,” او اضافه شده است.

غرب بنگال وزیر اطلاع داد که دولت نیز آورده Swarup سرکار مدیر سابق واگير در سازمان بهداشت جهانی (WHO). “او در حال کار با ICMR و ما در حال هماهنگی با او” بانرجی اضافه شده است.

با covid-19 گسترش در سراسر چندین ایالت و تعداد موارد مثبت و مرگ افزایش در هفته گذشته هر دو اتحادیه و دولت شده است به دنبال راه هایی برای بهبود وضعیت اقتصادی که ممکن است بوجود می آیند به عنوان جزئی از این بیماری همه گیر و مستند آن منجر به.

از 6 بعد از ظهر اطلاعات در دوشنبه هند تا به حال در مجموع 4,281 موارد از جمله 3,851 موارد فعال و 111 نفر فوت کرده اند با توجه به همه گیر. در بنگال غربی به تنهایی وجود داشته است 80 موارد تایید شده که 67 فعال هستند و این امر منجر به مرگ سه نفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>