ABC News اجرایی قرار داده شده در مرخصی اداری پس از گزارش سطح حساس نژادپرستانه اظهارات

باربارا Fedida ارشد ABC News اجرایی مسئول استعداد است که در مرخصی اداری پس از یک HuffPost گزارش که جزئیات اتهام گسترده تاریخچه ساخت اظهارات نژادپرستانه و گفته پرورش و توانمندسازی سمی و سوء استفاده در محل کار.

Fedida که مسئول نظارت بر استخدام و تنوع برنامه های این شبکه در نقش خود به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور, بنا به گزارش ها شدت انتقاد کرد و در “صبح به خیر آمریکا” co-لنگر رابین رابرتز در طول مذاکرات قرارداد در سال 2018 است.

Fedida گفته رابرتز, که سیاه و سفید است که آن را به عنوان اگر شبکه درخواست خود را به “انتخاب پنبه” پس از رابرتز خواسته بود برای پول بیشتر به عنوان بخشی از قرارداد به گفته یک منبع که در اتاق در طول ارز با توجه به HuffPost.

تبلیغات

دو دیگر منابع که در اتاق بود اما آگاهی از این وضعیت نیز تایید بورس به اخبار خروجی.

در مثال دیگری, سیاه, ABC کارکنان نگران بودند در مورد برنامه ریزی تاون هال رویداد با سابق رئیس جمهور , باراک اوباما,باراک حسین ObamaHarris هایش با پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس حرکت در میان veep بحث پنج راه امریکا را سخت به چپ تحت جو بایدن والری جارت: “دموکراسی بستگی به داشتن اجرای قانون’ بیشتر در سال 2016 است که با تمرکز بر روابط. مردم در کمیته برنامه ریزی و ناظر بودند همه سفید و منابع گفت: HuffPost که Fedida و ABC مدیران را رد کرد نامه ای از کارکنان به عنوان یک “سیاه مانیفست.”

ABC اخبار گزارش در پاسخ به یک واقعیت بررسی درخواست توسط HuffPost گفت Fedida خواهد بود قرار داده و در مرخصی اداری در حالی که این اتهامات در حال بررسی است.

HuffPost گفت که این مصاحبه 34 فعلی و سابق ABC News کارکنان و استعداد.

در بیانیه ای به تپه های ABC News سخنگو گفت: “وجود دارد عمیقا نگران کننده اتهامات در این داستان این است که ما نیاز به بررسی و قرار دادیم باربارا Fedida در مرخصی اداری در حالی که ما در انجام دقیق و کامل بررسی است. این اتهامات را نشان نمی ارزش ها و فرهنگ ABC News, که در آن ما در تلاش برای ایجاد همه احساس احترام در پر رونق متنوع و فراگیر محل کار.”

تبلیغات

Fedida گفت HuffPost از طریق وکیل او که ادعاهای گمراه کننده هستند.

“من افتخار می کنم از من دهه کار استخدام, حمایت و ترویج استعداد روزنامه نگاران رنگ” وکیل بیانیه ای گفت:. “و بر خلاف این دلخراش و فوق العاده گمراه کننده ادعا می کند در مورد من که سابقه خوبی مستند و غیر قابل انکار است.”

از انجمن ملی از روزنامه نگاران (NABJ) در پاسخ به HuffPost داستان خواستار “شفاف خارجی, بررسی رهبری متنوع حقوقی” و آنها را به حالت تعلیق توافق محرمانه با هر سیاه کارکنان.

این سازمان همچنین به نام برای دیدار با رهبری از شبکه خبری ABC و پدر و مادر خود شرکت دیزنی است.

“این خارجی بررسی توسط ABC News باید شفاف باشد و تمام یافته ها باید منتشر و پخش” در NABJ بیانیه بخوانید.

“این مناسب است زیرا Fedida بود هیچ ردیف دوم اجرایی است. این بالا ABC News اجرایی اختیار داشت مسلما بیشترین قدرت در شبکه در تعیین سرنوشت از کارکنان در شرایط استخدام و قرارداد.

“مشاغل بسیاری در ABC News و همچنین به عنوان آینده خود و پیشرفت به معنای واقعی کلمه بود در دست او است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>