ABC مدیر پرس Buttigieg در افزایش دستگیری باند ماری جوانا اتهامات در ساوث بند

پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegButtigieg موج در نظرسنجی ها جلوتر از نیوهمپشایر اولیه Buttigieg: آن را ‘شرم آور’ به شنیدن تهمت حملات بر رامنی ساندرز و Buttigieg در گرما مرده با 100 درصد از آیووا حزبی در نتیجه در بیشتر مواجه سوالات در روز جمعه بیش از افزایش دستگیری از مردم در ساوث بند, Ind. برای در اختیار داشتن ماری جوانا در طول هشت سال به عنوان شهردار این شهرستان.

فشرده توسط ABC News خبرنگار و مدیر Linsey دیویس در مورد افزایش طول دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری در نیوهمپشایر Buttigieg اصرار داشت که “به طور کلی رای” از دستگیری “پایین تر” در جنوب خم در طول تصدی خود.

“هیچ افزایش یافت” دیویس پاسخ داد. “سال قبل از شما بودند در آن کمتر بود.”

تبلیغات

“یکی از استراتژی است که جامعه ما به تصویب رسید به هدف – که وجود دارد موارد که در آن وجود دارد تفنگ خشونت خشونت و یا باند بود که کشتار بسیاری در جامعه ما دفن نوجوانان نامتناسب سیاه و نوجوانان ما اتخاذ یک استراتژی است که گفت که مبارزه با مواد مخدر خواهد بود هدفمند در موارد که در آن وجود دارد یک اتصال به خشن ترین گروه یا باند متصل به یک قتل” Buttigieg گفت.

“اینها همه در ارتباط” او ادامه داد. “اما این نقطه است. بنابراین تمام چیزهایی که نیاز به تغییر در سفارش برای ما برای جلوگیری از خشونت و حذف اثرات سیستمیک نژادپرستی نه تنها از عدالت کیفری اما از اقتصاد ما از سلامت از مسکن و از ما دموکراسی خود را.”

دیویس پس از آن پرسید: یکی از Buttigieg ارشد رقبا برای نامزدی حزب دموکرات دیابت الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenButtigieg موج در نظرسنجی ها جلوتر از نیوهمپشایر اولیه مجلس تصویب pro-اتحادیه های کارگری لایحه ساندرز و Buttigieg در گرما مرده با 100 درصد از آیووا حزبی در نتیجه در بیشتر (D-جرم.), آیا سابق South Bend شهردار پاسخ “قابل توجه است.”

“نه” وارن گفت: نقشه کشی سر و صدا از کف زدن و تشویق در بحث سالن. “شما باید به خود به حقایق است. و این مهم به خود به حقایق در مورد چگونه مسابقه کاملا نفوذ به سیستم عدالت کیفری.”

“ما نیاز به دوباره کاری ما سیستم عدالت کیفری از جلویی بر آنچه ما را غیر قانونی تمام راه را از طریق سیستم و چگونه ما کمک به مردم برای بازگشت به جامعه” او ادامه داد.

این پاسخ بود در میان وارن به یاد ماندنی ترین شب. او نیاز به یک افزایش در نیوهمپشایر جایی که نظرسنجی های اخیر نشان می دهد او انتهایی بالا رقبا از جمله Buttigieg دیابت برنی ساندرزسناتور SandersButtigieg موج در نظرسنجی ها جلوتر از نیوهمپشایر اولیه Buttigieg: آن را ‘شرم آور’ به شنیدن تهمت حملات رامنی در مجلس تصویب pro-اتحادیه های کارگری لایحه بیشتر (I-Vt.) و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenButtigieg موج در نظرسنجی ها جلوتر از نیوهمپشایر اولیه ساندرز و Buttigieg در گرما مرده با 100 درصد از آیووا حزبی نتایج در نیوجرسی تشکر. Sherrill تایید بلومبرگ بیشتر.

گرانیت دولت تنظیم شده است به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی, دوم نامزدی مسابقه از سال 2020 چرخه انتخابات در روز سه شنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im