Aarogya Setu رنج می برد ورود به مسائل دولت را سازمان می گوید تیم فنی در کار

دهلی نو: کاربران Aarogya Setu روز سه شنبه-جمعه زد به ورود به خطا انداخته تا از آنچه دولت ادعا می کند که موفق ترین در جهان تماس با ردیابی نرم افزار برای کوروناویروس.

“برخی از کاربران گزارش داده اند که ورود خطا در Aarogya Setu. ما تیم فنی در حال کار است. ما به زودی برگشت خواهد بود. با عرض پوزش برای ناراحتی” MyGov مدیر ارشد اجرایی (CEO) Abhishek سینگ به خبرنگاران گفت:.

MyGov که مدیریت Aarogya Setu, برنامه, توسط دولت مرکزی شهروند-محور پلت فرم آنلاین می آید و تحت حوزه وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات (MeitY).

با وجود موفقیت خود را Aarogya Setu برنامه که طراحی شده است برای ردیابی کسانی که در تماس با آلوده coronavirus افراد مورد سئوال است توسط کارشناسان امنیتی و هکرها ممکن است نقض حریم خصوصی. دولت را رد کرده است هر گونه نقض و حتی باز کردن منبع کد برای این برنامه به عنوان یک راه برای mollify چنین گمانه زنی.

از اواسط ماه مه Aarogya Setu برنامه تا به حال بیش از 10 کرور کاربران ثبت نام شده فقط 41 روز پس از آن راه اندازی در 2 آوریل.

دولت تا به حال کشیده شده فلاک برای ساخت دانلود برنامه اجباری برای همه عمومی و کارکنان بخش خصوصی. بعد از مرکز انصراف خود را سفارش و ساخته شده برنامه اجباری تنها برای مسافران سفر در قطار.

این Aarogya Setu شده در صفحه دانلود برنامه در بهداشت و درمان و تناسب اندام دسته در هر دو دستگاه های اندروید و اپل پس از راه اندازی آن گفت: گزارش برنامه تجزیه و تحلیل شرکت برنامه آنی. برنامه رتبه شماره یک در رده روزانه بین 2 آوریل و ژوئن 23. در فروشگاه Google play از آن دانلود شده است بیش از 100 میلیون بار.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>