AAP رهبر سانجی سینگ خواستار Vardhan را Covid-19 مرکز آزمایش انعطاف پذیر

دهلی نو: AAP رهبر سانجی سینگ در روز شنبه نوشت: اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan اصرار او را به انجام دور با دستورالعمل های دقیق از ICMR برای ساخت COVID-19 مرکز آزمایش انعطاف پذیر است.

سینگ درخواست او برای ارائه مجوز بیشتر به آزمایشگاه پاتولوژی و به تر تست کیت به دولت.

“بیش از 3 لاخ مردم تحت تاثیر طبق آمار رسمی. در چنین شرایطی تست کلید است و ما باید برای افزایش تست. اما در هند, تست تنها می تواند رخ دهد به عنوان در هر دستورالعمل ICMR. من معتقدم که این روند باید متوقف شود و این تست برای COVID-19 باید انجام شود شبیه به دیگر پاتولوژی, آزمون,” او گفت: در این نامه است.

“من نامه ای به اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan امروز اصرار او را به انجام دور با دستورالعمل های دقیق از ICMR برای ساخت مرکز آزمایش انعطاف پذیر است. من درخواست او را به ارائه بیشتر licenes به آزمایشگاه پاتولوژی و به تر تست کیت به دولت. اگر فرد احساس می کند که آنها باید علائم آنها باید فورا به نزدیک آزمایشگاه و آزمایش” سینگ به خبرنگاران گفت:.

او گفت: وجود دارد نادرست است روایت شده در مورد تعداد COVID-19 موارد در دهلی نو.

“ما در حال آزمایش بیش از 12000 نفر در هر میلیون نفر در دهلی نو است و به همین دلیل ما قادر به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مثبت بيماران است. ما باید انجام دور با این سرزنش ها و اگر ICMR (شورای تحقیقات پزشکی هند) دستورالعمل تغییر هر فرد قادر خواهد بود برای تست. تا آن زمان مردم نمی دانند که آیا آنها مثبت هستند یا نه گسترش ویروس نمی تواند موجود” سینگ گفت.

با 2,137 فتح کرد گرفته شد تازه موارد تعداد کل coronavirus موارد رز به 36,824 در دهلی نو وزارت بهداشت”s بولتن گفت: در روز جمعه. هفتاد و یک مرگ و میر گزارش شده به عنوان عوارض رسیده 1,214.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>