یک ببر سفر طولانی برای پیدا کردن یک خانه

زمانی که Coronavirus مستند اعلام شد, در مارس 24 و هر کس سر در خانه تنهاست ببر بیش از حد بود و در جستجوی یک مکان دائمی و یک همسر برای ایجاد قلمرو آن است.

به نام واکر C-1 ببر شده است و تحت نظارت دوربین از مارس 28 بعد از آن پیدا شد به حل و فصل کردن در Dhyanganga پناهگاه در Buldhana منطقه ماهاراشترا. ببر — یکی از سه توله های ماده پلنگ T1 — شد رادیو-طوقه در 27 فوریه 2019 در آن تولد محل Tipeshwar پناهگاه حیات وحش در یوتمل منطقه ماهاراشترا.

متولد شده در اواخر سال 2016 زیر نر بالغ ببر بخشی از یک پروژه از موسسه حیات وحش هند (WII) Dehradun به مطالعه پراکندگی ببر در سراسر شرق Vidarbha چشم انداز است. آن را صرف 3,020 کیلومتر در ماهاراشترا و Telangana در 13 ماه به عنوان در هر GPS پیغام همسر متن آندروید علمی ثبت شده است.

در طول ماه 6,240 GPS برداشت شد و حیوانات داشت عادی شکار الگوها و زمانی تمام مهارت های لازم برای زنده ماندن و جلوگیری از, انسان, با توجه به گزارش های این تیم از دانشمندان و محققان در رشته متشکل از بلال “حبیب” Parag Nigam و Zehidul حسین. با استناد به این عنوان طولانی ترین سفر تا کنون گرفته شده توسط یک طوقه ببر در کشور این تیم ارائه گزارش آن به مدیر ارشد کنسرواتور از جنگل ها (حیات وحش) و رئیس حیات وحش سرپرست پيشين Nitin Kakodkar.

سایه در حرکت

این گزارش می گوید که جنبش C-1 باز کرده چالش های حفاظت برای متفرق ببر. حیوانات نشان داده است که توانایی گذشتن انسان تحت سلطه مناظر عملا نهان و بدون هیچ درگیری.

“ببر شناخته شده به پوشش مسافت های طولانی در سراسر انسان تحت سلطه غیر مناظر جنگلی در جستجوی سرزمین های جدید و آمپول و آنها گاهی اوقات به چالش کشیدن درک سنتی از حیات وحش حفاظت می گوید:” Shekhar کومار Niraj مدیر پیشرفته موسسه حفاظت از حیات وحش چنای. “در درجه اول ارضی گونه های ببر شناخته شده به حرکت به دلایل مختلف از جمله کمبود مواد غذایی رقابت از دیگر ببر, خانواده, فروپاشی یا دلایل زیست محیطی,” او اضافه می کند.

C-1 در حال حاضر مشخص شده 52 کیلومتر مربع به عنوان زیستگاه اصلی آن در داخل 205 کیلومتر مربع Dhyanganga پناهگاه و جنگل اطراف آن منطقه به عنوان بافر. تصمیم به رها کردن آن رادیو یقه از طریق یک کنترل از راه دور عملیات در نظر گرفته شد در ماه گذشته توسط مسئولان جنگل با توجه به مسائل مربوط به باتری و خطر دستگاه خفگی حیوان.

در حال حاضر برنامه ریزی برای انتشار یک ببر در واکر C-1 خاک کشیده شده است تا توسط پنج عضو کمیته تخصصی تشکیل شده توسط Nitin. این کمیته در عین حال به دیدار با توجه به زمان مستند.

با توجه به رشته اعضای تیم رادیو-طوقه ببر پیدا شد به طور گسترده اکتشاف منطقه جنگل از Tipeshwar در چهار ماه اول سال. هنگامی که آن را نمی تواند پیدا کردن یک مناسب و اشغال منطقه به حل و فصل تا حدود موسمی آن پراکنده کردن محراب در تاریخ 21 ژوئن 2019 و طی شش منطقه ماهاراشترا.

گربه بزرگ شد به طور مشترک دنبال ماهاراشترا توسط وزارت جنگل و WII از طریق ماهواره GPS و VHF زمین ردیابی است. ببر نگه داشته و حرکت را از طریق های مختلف جنگلی و مناطق حفاظت شده مناطق ارضی جنگل ها و حیوانات دالان.

در این زمینه مدیر Pench ببر رزرو راوی Kiran اشاره می کند که واکر C-1 نیز منحرف به ادیلبد بخش در Telangana و صرف زمان قابل توجهی در سراسر بین دولت جنگلهای اورد و ناندید بخش در طول ماه اوت و سپتامبر سال گذشته است. آن criss عبور چندین بخش جنگل و مناطق عبور انسان تحت سلطه مناظر مزارع کشاورزی و کانال روستاها و بزرگراه ها قبل از ساخت نهایی آن راه به Dhyanganga پناهگاه. این همه در زمانی که جهان آماده شد به طلیعه چیزی بودن در سال جدید و هنوز هم تا حد زیادی بی اعتنا به وقوع COVID-19.

داخل Dhyanganga پناهگاه ببر در زمان یکی دیگر از سه ماه به علامت گذاری قلمرو آن است. در این زمینه مدیر Melghat ببر رزرو در Amravathi, Maharashtra, MS ردی توصیف انتخاب پناهگاه حیات وحش به عنوان یکی از با “خوب طعمه پایه”.

تا حالا نشد ببر در Dhyanganga و با واکر C-1 تعریف آن محدوده خانه در اینجا کارشناسان حیات وحش در حال حاضر نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور تا بعد ببر سرشماری در سال 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>