طعم كلاسيك چین

در سال گذشته به تنهایی رستوران Zorawar Kalra نونما تعداد قابل توجهی از خواص موجود. وجود رودخانه به اقیانوسها که شد Tygr; Farzi در کامالا تبدیل به Younion; Kode تبدیل به یکی دیگر آسیایی, ایجاد نام هتل ShangHigh. جدید الطعام شرکت کننده به شهر نشسته برجسته به عنوان شما را وارد کنید کامالا میلز در پایین پارل.

برای مدت طولانی در حال حاضر در حال حاضر Kalra عظیم رستوران پایدار شناخته شده است برای معرفی معاصر هندی جدید, مدرن, مواد غذایی و کوکتل. بنابراین قابل توجه است که ShangHigh می رود به عقب در زمان و با یک وعده كلاسيك چینی. “من عاشق مواد غذایی مدرن می گوید:” Kalra که یک فن عظیمی از مواد غذایی چینی. “وجود دارد مقدار زیادی از مدرن آسیایی, رستوران های خارج وجود دارد در حال حاضر; از جمله پاپایا [نیز توسط Kalra]. این بار من تا به حال یک مفهوم روشنی در ذهن — که از کهنه unapologetically معتبر مواد غذایی است. این یک تصمیم آگاهانه به ابداع یک نام تجاری است که متمرکز واقعا heart-warming, آرامش, مواد غذایی است.”

با رستوران جدید Kalra می خواهد به تمرکز به طور کامل در مواد غذایی با فقط شش امضا کوکتل است که حفظ خواهد کرد در حال تغییر در هر ماه است. منو طراحی شده توسط آشپز Pankaj جها (یک بارها Kalra همکار) که به ما می گوید که علاوه بر سفر او تا به حال فرصتی برای کار با معتبر چینی سرآشپزها در خارج از کشور. دو تجربه را البته به کمک شکل جهت ShangHigh منو. “كلاسيك چینی چیزی است که یکی را وادار به غذا خوردن در خانه و اصلی چینی رستوران که در آن دستور دست نخورده و ارائه شده فقط به عنوان آنها باید باشد” می گوید Jha, و اضافه کرد که این دستور در ShangHigh نشده است تغییر در حداقل برای جلب رضایت یک هندی یا مدرن کام. “این به این معنی واردات مواد تشکیل دهنده ویژه ای هستند که معمولا در بر داشت در اینجا مانند موز و فلفل و یا tisen tsin فلفل می گوید:” آشپز.

برای ایجاد یکپارچهسازی با سیستمعامل پرنیان ShangHigh ورزشی یک اژدهای غول پیکر و معمولی چینی فانوس های کاغذی (با تغییر رنگ چراغ هر چند) و چتر معلق از سقف. تن قرمز تسلط اتاق یادآوری کاربران از typecast مجموعه ای از چینی هتل ها در فیلم های هالیوود.

جزیره نوار می ایستد به عنوان یک حافظه از Kode آن را پوشش داده شده با آنچه شبیه درخت کریسمس دکوراسیون هر چند. در حالی که Kalra برنامه ای برای باز کردن خواص در دو کشور در این سال علاوه بر تمرکز در ردیف دو شهر او را از دست عشق برای کامالا میلز. “کسب و کار قطعا بسیار به شدت آسیب دیده پس از آتش سوزی و واقعا هرگز بهبود تا پایان” Kalra اجازه می دهد تا در مورد آینده است. “اما من فکر می کنم چیزی جدید و با کیفیت خوب محصول را همیشه به خود جلب کند. Younion ما بزرگترین ضربه امروز و ما امیدواریم همان را درست نگه هتل ShangHigh.”

نیش را

به عنوان مکالمه به پایان می رسد به طور ناگهانی چراغ ها کم نور و کوتاه سامبا رقص آغاز می شود چیزی است که تکرار میشود و هر 45 دقیقه یا بیشتر. آن را نشان داد وجود خواهد داشت که ترکیبی از اجراهای هر روز. همه چیز محو زمانی که یک لیوان نوشیدنی می رسد (Kalra سفارشی طراحی شده در تمام خواص). سن اختراع (₹495) با استفاده از شیر لباس شویی به ارائه یک طراوت چای ترش و هسته میوه جات معجون. یکی دیگر از نوشیدنی بزرگ مهاجرت (₹495) یک baiju و سنبل کوکتل با سفیده تخم مرغ زده شده کاملا. تغییرات خلق و خوی را با یک قاشق مربا خوری از خرچنگ Rou و Enoki (₹285) یک سوپ روشن است که فورا هوا قطره قلب است. یک عشق ابدی امر با کریستال کوفته بیش از راضی Pok Choy و قارچ کوفته (₹285). آشپز Jha است زیاده با یکی دیگر از بشقاب کریستال کوفته میگو و معطر گشنیز (₹325). دودی سینه اردک سالاد (₹295) با Hoisin انبه سرکه بریزید باید داشته باشند. در علاوه بر این به baos و گلدان برچسب چونگ سرگرم کننده است یکی دیگر جمعیت های مورد علاقه در منو مانند ترد چونگ سرگرم کننده با میگو و پیاز کوهی (₹295). همانطور که برای تین tsin فلفل اگر شما را دوست دارم برخی از گرما در کام خود را از دنده خوک (cheekily نام در معرض خطر خود را ₹455) استفاده از داغترین فلفل از چین متعادل با ترکیبی از دیگر ادویه جات ترشی جات و گیاهان است. وجود یک تعادل خوب از گوشت با بخش برق اختصاص داده شده به اردک و مرغ و غذاهای دریایی و گوشت خوک است و Jain منو بیش از حد. و اگر شما هر گونه فضای سمت چپ برای دسر, Matcha لذت (₹425) یک موس با چیپس ممکن است فقط مدیریت شما را وسوسه.

ShangHigh, کامالا Mills, کاهش پارل; تلفن: 49716931; ظهر تا ساعت 1 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>