یک ریو-سبک کارناوال در چنای

سالانه ریو کارناوال در ریو دو ژانیرو در فوریه 21. بازگشت اقتصاد پرواز کرایه برزیل حدود هزینه — نگه داشتن نفس خود را — بیش از ₹ 1 لاخ. اما شما لازم نیست که به دفن همه امید شرکت در مجمع. یکی به علاوه کارناوال ریو در Sheraton Grand چنای توچال و اسپا (ECR) روز یکشنبه با هدف بازسازی برخی از هیاهو مترادف با یاد برزیل رویداد.

برجسته از شب خواهد بود رژه شامل رقصندگان سامبا. علاوه بر وجود خواهد داشت stilt واکر آکروبات چینی رقص شیر…

دانش صدا

  • همواره وجود دارد نگرانی در مورد تاثیر موسیقی بر denizens از مدرس تمساح بانک اعتماد و مرکز Herpetology درب بعدی. “سه ماه پشت تمساح بانک وارد یک تفاهمنامه با وسبک Grand چنای توچال و اسپا و بمبی می گوید:” Ganesh Muthiah, حفاظت, افسر, MCBT.
  • سه عضو تیم از بمبی به رهبری پروفسور P Chandramouli است اندازه گیری دسیبل صدا و ارتعاشات. آن را به بازی منصفانه آنها با یک شخص ثالث برای ضبط داده ها. در فوریه 16 تیم از بمبی را بیش از ماندن در محل برای نظارت بر وضعیت. “این را به عنوان یک منطقه مسکونی صدا باید 55 دسیبل در طول روز (6 صبح تا 10 شب) و 45 دسی بل در طول شب (10 ساعت به 6 am),” توضیح می دهد گانش.
  • و هنگامی که صدا می کند تجاوز به اطلاع آنها رفت و آمد مکرر. “ما شش انقراض گونه های پرورش اینجا,” او می گوید و می افزاید: “در شش ماه بمبی را در یک گزارش و کمک خواهد کرد که آموزش بسیاری از استراحتگاه ها و مردم است.”
  • “در همراهی با قوانین ما متوقف خواهد شد در حال پخش موسیقی توسط 10 ب. ظ می گوید:” Pooja ردی.

“مردم اغلب شکایت در مورد به اندازه کافی چیزهای سرگرم کننده اتفاق می افتد در چنای. بنابراین من فکر کردم آیند تا با چیزی متفاوت می گوید:” Pooja ردی است که برنامه ریزی آن به صورت سه ماه گذشته. نوازندگان همه از چنای شده اند و آموزش دیده توسط طراح رقص Kavya Giridharan. “من می خواستم برای به نمایش گذاشتن بهترین چنای در نظر استعداد و همچنین مواد غذایی می گوید:” Pooja.

که توضیح می دهد که 25 دکه مواد غذایی که شامل زندگی dosa, شمارنده یخ lollies, پیتزا, baos گوشت دنده BBQ… و یک ترکیب ضد. “به علاوه ما نیز باید sundowner در نمک دریا, شرایتون رستوران جدید که قرار است برای باز کردن بعد از این ماه می گوید:” Pooja.

در همراهی با این موضوع وجود دارد که یک شکار گنج و فرار از اتاق با عنوان کوپاکابانا سرقت. فروشگاه در بازار کک دوستان خود را به چالش به یک بازی فلامینگو بانوان و یا شرکت در مسابقه جنگجو. لرزش پا به این آهنگ از DJ و یا اگر شما احساس دلپذیر plonk خودتان در پیک نیک به سبک صندلی و گوش دادن به صحبت آسان شاعران انجام است.

این رویداد در Sheraton Grand چنای توچال و آبگرم, ECR, در فوریه 16 از 1 ساعت. هزینه ورودی است ₹500. درآمد حاصل از رفتن به Clarke مدرسه برای ناشنوایان. برای بلیط تماس 9790920795.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma