بررسی Gemopai آسترید Lite e-روروک مخصوص بچه ها

در چند سال گذشته شاهد هجوم گسترده برقی روروک مخصوص بچه ها با شرکت های قوی چینی اتصالات. در حالی که اکثریت آنها را امتحان کنید برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان به طور کامل هندی مارک Gemopai نمی کند و در واقع به تصویب رسید آن چینی اتصال نام خود را. Gemopai ادعا کاملا آشکارا در وب سایت خود را که در آن چینی شریک Opai برق بیش از 15 سال تجربه در این زمینه با مجموع 25 بین المللی اختراع ثبت شده برای آن خط را تا 70 الکتریکی دو چرخ و سه ماشین الکتریکی مدل.

Gemopai صادق رویکرد کاملا طراوت اما اجازه دهید ما را ببینید اگر این شرکت آسترید Lite e-روروک مخصوص بچه ها است آنچه در آن طول می کشد برای آمدن در سراسر به عنوان یک ستوده محصول.

برداشت اول

در نگاه اول آسترید Lite به نظر می رسد مانند هر دیگر چینی الکتریک روروک مخصوص بچه ها با آن قابل کوچکتر و باریک تر طراحی شده است. هنگامی که شما یک کمی نزدیک تر شما شروع به توجه به طراحی برجسته و در حالی که این مواد هنوز هم احساس می کنم کیفیت پایین رنگ به پایان برسد و یک ظاهر طراحی شده بسیار خوب هستند. آبی و سیاه و سفید سه تن رنگ در Astrid Lite منحصر به فرد است و چیزی است که ما در بر داشت جذاب است.

آنچه که ما نیز دوست است legroom نیست در footboard و بزرگ آینه دید عقب اتومبیل. یکی دیگر از مفید لمس عمیق جیب در صحن است که به راحتی می توانید در فروشگاه یک جفت دستکش های سواری.

داخلی

همانطور که برای ذخیره سازی دیگر فضاهای آسترید Lite را زیر صندلی ظرفیت است نه بزرگترین اما آن را در تاریخ همتراز با برخی از بنزین اسکوتر. این زیر صندلی فضای خام لخت پلاستیکی به پایان برسد به آن که به نظر می رسد و احساس می کند کاملا ارزان کیفیت برگ زیادی به دلخواه می شود. در پایین این فضا است و نه شل و ول فلپ که باز می شود به فاش کردن قابل حمل 72V/24Ah باتری لیتیوم یون است.

که گفت:, با کیفیت پایین بند آمد که با آن شکست و نه به سرعت در روروک مخصوص بچه ها ما و باتری نمی تواند ایمن کردن دیگر — آن را با صدای بلند clattering صدا بیش از بزرگ چاههای یا سرعت شکن. این باتری طول می کشد 3 ساعت و 53 دقیقه به طور کامل شارژ با شارژر ارائه شده است که متناسب به راحتی در زیر صندلی.

A review of the Gemopai Astrid Lite e-scooter

چراغ

این آسترید آرشیو با استفاده از Led های اطراف و چراغ جلو واحد نیز مناسب و معقول است; DRL نوار فراموش کمک روروک مخصوص بچه ها به ایستادگی کردن. اما ما مطمئن نیستید در مورد عملکرد سفید DRLs که نشسته در بالای دم-چراغ از نظر ایمنی. معمولا چراغ های سفید تنها دیده می شود در عقب در اتومبیل های خود را برای دنده عقب.

ابزار دیجیتال خوشه

ما واقعا دوست Gemopai ساده بدون مزخرف ابزار دیجیتال خوشه. آن را روشن گذاشته به خوبی و ویژگی های به طور منظم باتری سنج. به اوکیناوا و آمپر برقی روروک مخصوص بچه ها ما سوار چند ماه پیش از ویژگی های زمان واقعی باتری-سطح سنج که نوسان شدید; اما خوشبختانه این مورد نیست در اینجا و Gemopai را سنج بسیار دقیق نیز هست.

A review of the Gemopai Astrid Lite e-scooter

سرعت

در محدوده ما اجرا Gemopai زد برای 61km (در حالت شهر) و پس از آن باتری به طور کامل خسته شده است. که بد نیست, اما این مهم است که توجه داشته باشید که روروک مخصوص بچه ها نیست صلیب 15kph در گذشته 10 کیلومتر از محدوده خیلی موثر قابل استفاده در محدوده حدود 50km که زده و در حدود 30-40kph در شهرستان mode. این کاملا دور این شرکت ادعا 75-90 کیلومتر در محدوده.

حرکت به عملکرد ارقام 2,400 W موتور BLDC اجازه می دهد تا آن را به رفتن از 0-40kph در 7.39 sec. ما Vbox نشان داد 45kph سرعت بالا در حالی که دیجیتال speedo بود ادعا 61kph. که ترجمه به یک 26.03% speedo خطا. این بود ثبت شده در روروک مخصوص بچه ها حداکثر عملکرد ورزشی و حالت آن را فقط می شود آهسته تر در شهر و سازگار با محیط زیست حالت است.

سوار صاف

در حرکت روروک مخصوص بچه ها همراه می شود کاملا به سادگی و فقط در مورد موفق به نگه دارید تا با ترافیک — تا زمانی که شما در یک سریع و روان جاده اصلی. من حتی خودم دیگر سبقت دو چرخ چند بار. آن است که بیش از حد بد نیست در inclines و مدیریت پلها بدون استرس هنگامی که آن را به اندازه کافی شارژ. سوار با کیفیت مناسب و معقول است به عنوان به خوبی و کمی بهتر از دو فوق e-اسکوتر. همچنین کمک می کند تا سطح راحتی از روروک مخصوص بچه ها است که صندلی نرم افزاری است که خوب بیش تر فاصله است. در سمت تلنگر, موقعیت سواری است کمی بی دست و پا با توجه به بالا-مجموعه تختهای اگر چه این است که هنوز هم بسیار بهتر از اوکیناوا ستایش طرفدار است و نه یک معامله شکن.

چگونه آن دسته

تا آنجا که چگونه این دسته آن است که پایدار ترین الکتریک روروک مخصوص بچه ها و خم کمی بیش از حد به سرعت و در نتیجه عصبی احساس. این است که به عنوان روروک مخصوص بچه ها سوار بر 10 اینچ چرخ در هر دو به پایان می رسد اگر چه این قاره لاستیک ها کاملا خوب است. یکی دیگر از چیزی است که باعث می شود سرعت پایین مانور مانند U-تبدیل بسیار دست و پا گیر است چگونه لمس ترمز حتی کمی کاهش شتاب دهنده.

قیمت گذاری

Gemopai درخواست ₹80,000 برای آسترید Lite. آن است که واجد شرایط برای شهرت و دوم یارانه به فروش می رساند و خارج از حدود 50 نمایندگی (در هند و نپال) با توجه به شرکت. که در آن قیمت آن است که در اطراف ₹10,000 گرانتر از آمپر غیرت و اطراف ₹7,000 گران تر از اوکیناوا ریج به علاوه. در حالی که ممکن است متناسب با چینی ها-منبع EV جمعیت در نظر چگونه آن را احساس می کند آن است که هنوز هم بیش از حد گران است آنچه در آن ارائه می دهد و همچنین نگرانی این است که کاملا جدید و ناشناخته شرکت با سابقه به سقوط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>