یک یادگاری یک اسم بی مسمی و محض شعر

یک دختر کوچک او صورت فشرده در برابر شیشه ویترین نگاه حسرت در سینی شیرینی dolled در دو لایه لباس با پوسته خرد شده بادام زمینی و آجیل و صدر با شکلات قهوه ای دکمه در مرکز آن است. در او را گرسنه نگاه آنها به نظر می رسید به چشمک زدن پشت در او را در تار داخلی King Star شیرینی سازی در ذغال سنگ صلیب در اوتی.

دختر — بخشی از یک گروه از مرزها از مدرسه بیشتر در Nilgiri تپه در سفر یک روزه با ₹1 جزوه — به من بود. من grubby دست برگزار شده بود نه پنج دقیقه قبل از, یک softie بستنی خرید از Kurinji را در طرف مقابل از این جاده پس از یک صف بی پایان. اما می تواند یک مدیر را گرسنگی بود سیرچشم?

قطعه ای از سعادت

“آقا ممکن است من یک Jap کیک لطفا؟” من از مغازه دار وقتی نگاه او به راه من. من کمی به این قطعه از سعادت, کرم تراوش از همه طرف بادام زمینی خرده سفت بر لب من بین دندان های من و در من ،

بود که در قرن 20. امروز من باید برای رفتن بر روی شکار گنج برای پیدا کردن این شیرینی لذیذ ساخته شده از بادام زمینی و آجیل و سفیده تخم مرغ و قند و شکر. برخی آن را یک نوعی کیک میوه دار و یا یک ادم لوده و مسخره دیگران رد آن را — آن را فقط به دو بیسکویت ساندویچ با خامه” — اما به من آن باقی مانده است شعر. شکوه و عظمت آن روز بیش از: Gen Z ترجیح می دهند که یک تیره شکلات بلژیکی gateau. اما مردم در ‘می دانم که می تواند نقطه Jap کیک در نانوایی در کوچه های باریک. این بار با ₹30 در دست من زمانی که من بپرسید: “آقا ممکن است من یک Jap کیک لطفا” همکار مشتریان اغلب به نوبه خود در اطراف و بپرسید: “چه Jap کیک؟”

همه حساب های Jap کیک استعماری یادگار. به علاوه, این یک اسم بی مسمی است. هیچ ژاپنی و اتصال آن crunchiness نشان می دهد که این یک بیسکویت نه کیک. Murugan حداکثر یک سوم نسل مالک King Star (نهاد در سال 1942) به من می گوید که پدربزرگش Thambuswami کار کرده با یک انگلیسی به نام D. R. Davis قبل از استقلال در اوتی. Davis, دلتنگ برای انگلیسی, شکلات, تصمیم گرفت به نوبه خود کارآفرین و راه اندازی یک eponymous صنعت شیرینی سازی. Thambuswami آغاز به کار نمود و آموخته هنر از صنعت شیرینی سازی, یکی در میان آنها Jap کیک. زمانی که انگلیسی ها در سمت چپ Thambuswami به دست آورد نانوایی و آن را به نام پادشاه ،

وفادار ژست

اما شاه در سال 2020 نمی انبار از کون کیک. به جای آن وجود دارد 40 انواع شکلات چیده شده بر روی پلاتر در حال حاضر روشن روشن چت. Murugan به یاد می آورد که از 50 paise هر کدام افزایش قیمت که از بادام زمینی. “ما متوقف ساخت آن زمانی که پدر بزرگ من فوت کرد. هزینه بیش از حد بالا بود,” او می گوید. اما به مشتریان وفادار او باعث می شود یک وعده “به من بگویید هنگامی که شما در آینده می آیند و من را حفظ خواهد کرد یک سینی آماده شده است.”

Excelsior نانوایی در Shivajinagar بنگلور شده است فروش Jap کیک از سال 1962 می گوید Saipreeth از مالک پسر. او توضیح Jap کیک به عنوان داشتن یک پوسته بیرونی کاشو با بیسکویت-بافت داخلی. آن است که در پخته کند و دمای ثابت یک شبه و فر-واضح صبح. و چگونه او به دست آوردن دستور غذا? “من نمی دانم. بزرگ پدر بزرگ من تا به حال یک همکاری با یک Englishwoman و او ممکن است دست او دستور می گوید:” Saipreeth. آنها را به یک دسته از 70 بار در سه روز. تراشه خود را آغاز نانوایی با هیزم اجاق اما این شده است با جایگزین معاصر دیزل فر که کاهش هزینه ها و حفظ دمای ثابت.

دو ده روز

در Thomsons در بنگلور را Cox شهر Jap کیک استوار در یک بی کس گوشه ای. خود را مشهور کریسمس آلو, کیک صاحب نانوایی ابراهیم توماس به شیرینی یک نگاه سرسری و می گوید آن اطراف بوده است نانوایی را آغاز به کار در سال 1962. دستور تصویب شد را از یک نسل به نسل بعدی است. “ما یک محل کوچک است و فقط یکی از این محصولات می گوید:” توماس. هنوز او به فروش می رساند دو ده روز است.

خوبی سفر دوستان سوگند او دارای طعم بهترین Jap کیک در Virudhunagar, مادورای در ماهش نانوایی. در اینجا بیش از حد آن را به فروش می رساند در ₹30 هر کدام اما دستور این است که به خوبی محافظت و ماهش می گوید او ساخته شده است یک نوع با pista. توقف بعدی, Virudhunagar. من به عنوان مشخص به عنوان ویلیام وردزورث را زالو-جمع به “استقامت و آنها را پیدا کنید که در آن من ممکن است.”

courtesy: King Star

حسن نیت ارائه میدهد: King Star

King Star Jap دستور کیک

مواد تشکیل دهنده

15 سفیده تخم مرغ

500 گرم بادام زمینی خرد شده

400 گرم شکر

روش

1. ضرب و شتم سفیده تخم مرغ تا زمانی که آن را تبدیل به یک ضخامت کف. مخلوط شکر و خرد آکاژو به دست اورید.

2. نفت یک سینی و آماده نگه دارید. قبل از حرارت فر را به 180 درجه سانتی گراد. مخلوط شکر و بادام زمینی خرد شده را به تخم مرغ سفید کف.

3. نگاهی به کره ورق و یک قیف با آن است. بریزید و خمیر را در قیف ورق و بیسکویت اشکال است. پخت به مدت 10 دقیقه.

4. آنها را خارج و برای آنها صبر کنید تا خنک شود. دو بیسکویت و ساندویچ آن را با شکر و تخم مرغ.

5. رول طرف با خامه و کیک خرده. نقطه مرکز با شکلات و شکر و تخم مرغ.

این نویسنده مستقل است بنابراین او متوقف می شود, بوی, و گاهی اوقات می خورد گل رز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر